Bedankt voor de reaktie Mendel e.a.
Zoals je je kunt voorstellen gebeurt alles in een fraktie van een seconde, waarbij het ene lichaamsdeel nog volop in beweging is en het andere "stilhangt". Ik moest kiezen voor een sluitertijd/diafragma/iso combinatie en dacht met 1/400 seconde deze bewegingen wel te kunnen bevriezen. Dat kon bij deze aktie dus net niet.
Zelf vind ik het niet zo storend.
Ik lag overigens plat op de grond en fotografeerde naar het donkere, onverlichte plafond om "storend" publiek zoveel mogelijk weg te laten (spandoeken e.d.).
De verlichte onderzijde van het been, komt door de reflectie van de roomwitte mat die volop beschenen wordt met felle schijnwerpers en niet door het verscherpen.
Hier nog eentje, waarbij de beweging wel is bevroren, maar de scherptediepte een rol gaat spelen. Enige kleine beweging in het gezicht dat sneller dan de rest bewoog.
Paul
