Wordt het tijd dat ik voor nog meer voetbalgeweld zorg. Tijd dat we Photodrome eens overspoelen met de belangrijkste bijzaak van dit land.
Ik had zelf maar drie wedstrijden in de afgelopen vier dagen, genoeg om ruim 600 km te rijden.
Ach ja.
We begonnen donderdag met de halve finale van de KNVB-beker. RKC uit bij Ajax. 5-1 voor Ajax; zoals verwacht had RKC niets in de melk te roeren.

Op de foto geeft Robert Braber een duwtje in de rug van Miralem Sulejmani. Sulejmani gaat neer en Ajax krijgt een penalty
Vrijdag naar Doetinchem; De Graafschap tegen hekkesluiter Willem II

Bas Nijhuis floot de wedstrijd, altijd een garantie voor veel kaarten en rare beslissingen. Willem II-aanvoerder is op de foto met Nijhuis in 'overleg' na zo'n aparte beslissing.
En vanmiddag eindelijk weer eens een wedstrijd bij daglicht gehad; FC Dordrecht - RKC Waalwijk

Niet geheel terecht, maar RKC won. Aaron Mijers was één van de opvallendste spelers, hier zoekt hij een andere speler terwijl Shayron Curiel zijn handen opsteekt omdat hij het ook niet weet
