Voor de eerste keer zeker niet slecht en neem bovenstaande tips mee en ik ben benieuwd naar meer want het kan alleen nog maar beter worden. Dat weet ik zeker

Een klein tipje van mijn kant dan.
Je gebruikt een grote openening van het diafragma en dat is mooi omdat je daardoor minder scherptediepte krijgt en ook omdat je flink hebt ingezoomd wordt dat nog minder.
Maar dat kan ook nadelig werken zoals in jou foto. Haar rechteroog is scherp maar door de weinige scherptediepte lijkt haar linkeroog al waazig geworden. Maar kan ook komen door het gekozen diafragma van F2.8. Vaak doen en dan voel je op een gegeven aan wat de "juiste" diafragmawaarde moet zijn.
Je zou so wie so vanaf diafragma F3 kunnen gaan gebruiken i.p.v. F2.8 omdat een F2.8 lens niet scherp is op F2.8 maar pas scherp begint te worden vanaf F3. Is mijn eigen ervaring met F2.8 lenzen en ik heb er al heel wat gehad
