Dank voor jullie goede reacties!
In geen enkele opname is er gebruik gemaakt van een flitser.
1 is in een donkere schuur waar het licht (bewolkt weer) naar binnen schijnt.
Voor wat betreft de doortekening in de jurk vind ik dat er in 3 genoeg zit en in 7 iets minder maar ik kan dat niet storend vinden. Integendeel zelfs. Van deze foto's wordt ook weer een fotoalbum gemaakt en mijn ervaring is dat het beter is om het iets te licht te maken voor foto-afdrukken.
Het kan ook zijn dat het beeldscherm waarop gekeken wordt te licht staat en dan kan in 3 al geen doortekening meer in zitten. Ik zie hier op foto 3 nog doortekening genoeg.
Dat 6 niet scherp zou zijn op de ogen zie ik niet terug op het origineel en hier trouwens ook niet.
Ik zie geen "Moire" (vreemde strepen of kleuren) bij de borstlijn. Kan zijn dat de huid niet overal het zelfde van kleur is?
3 is niet op het boeket scherp vanwege de grote van het diafragma (F4). Hier had ik een iets kleinere openening moeten nemen dan was het boeket ook scherp geweest.
Een houten ladder was niet op voorraad daar in de schuur
