Bedankt voor de fijne reacties.
@Ronald, de achtergrondkleur vind ik juist mooi en dat is inderdaad persoonlijke smaak, maar door jouw opmerking(en ook die van Frans, Hans en Peter) heb ik de foto omgezet naar z/w, daardoor wordt ie nog wat dramatischer(vind ik dan) en de mensen die de kleur niet mooi vinden worden ook op hun wenken bediend.
En jouw opmerking over nog wat meer croppen snap ik ook, maar dit is voor mijn doen al een hele flinke crop....eigenlijk al teveel.
Wat betreft het droevige kijken van dieren denk ik zelf dat wij ze misschien ook wel iets teveel 'vermenselijken', we vergelijken de dieren met onszelf en daardoor denken we dat het beestje droevig kijkt.
Bij deze foto heb ik dat zelf ook, maar ik heb het zeker niet bij alle dierentuinfoto's, ik zie ook zat dieren die(in onze ogen dan) wel vrolijk kijken/lijken.
Ik weet natuurlijk niet of ik gelijk heb wat betreft dat droevig kijken en vermenselijken, want je kunt het ook niet even vragen aan de dieren....je kunt het wel proberen, maar je krijgt geen antwoord.
Ik weet wel dat veel mensen hun huisdieren teveel met mensen vergelijken en daardoor gaat het vaak ook niet helemaal goed met het opvoeden van bijvoorbeeld een hond....sprak toevallig pas nog een vrouwtje met een klein hondje en toen kwam het gesprek ook daar op neer en ze zei dat ze zelf ook doorhad dat ze dat deed(vermenselijken), maar dat het ook moeilijk was om dat niet te doen, maar eigenlijk wel beter.