die zitten er zo in hoor, hihihi! de meeste beardies hebben van die ´knipjes´om het haar een beetje van voor de ogen weg te houden, maar fieke vindt dat maar niks..´niet stoer genoeg´ denk ik..fieke is een ontzettend stoer hondje, een echt bikkeltje, dus die knipjes werkt ze meteen eruit..dan maar staartjes, die blijven wat beter zitten, al krijgt ze die er na verloop van tijd ook wel weer uit..

ik koop altijd zo´n setje bij de c1000, elastiekjes, soms met bloemetjes erop of andere rotzooi, en dan maar wachten totdat het kwijt is..
het is een meisje, die fieke, maar af en toe lijkt het wel een jongetjes-beardie..van beardie-reutjes moet ze trouwens ook niets hebben..al dat gesnuffel aan haar kont vindt ze maar niks..
fieke is eigenlijk net een vrouwelijke bouwvakker..
