Zondagmorgen ging de wekker om 04.30 uur… poeh, dat was best even zwaar. Dat is wel heel erg vroeg om op te staan. Maar je moet er wat voor over hebben . Samen met mijn maat hadden we de mogelijkheid om met een roeibootje de oude rijnstrang op te varen. Een al lang gekoesterde wens ging in vervulling!
De weersvoorspelling leek goed. Kans op regen vanaf een uur of elf. Dat betekende mooie wolkenpartijen, en door de zon erachter ook nog wat kleur. Beter kon niet!
Helaas vonden de weer-goden het nodig om ons toch een nat pak te bezorgen, maar gelukkig was het daarna weer droog. Het was helemaal top dat het geregend heeft, hoe gek dat ook klinkt. Het zorgde voor een scala aan verschillende luchten en kleuren in een rap tempo!
Bedankt voor 't kijken.
Gr. Gaab
#1

#2

#3

#4

#5
