Bedankt voor de reacties.
Henry schreef:
Dat komt waarschijnlijk omdat de meeuw net voorlangs vloog, waardoor je camera (Sony toch?) besloot om op de meeuw scherp te stellen.
Ik heb een speciaal AF-knopje op die Sony, die instelling heet "scherpstellen op vogels".
De boei hoeft voor mij ook niet scherp te zijn Henry, ik vind dat maar een lelijk ding, maar hij geeft wel mooi diepte aan het beeld, althans dat is mijn gevoel bij deze foto.....ik heb dus bewust scherp gesteld op de Meeuw.
Foto's van alleen Meeuwen, dus zonder wat meer omgeving, daar heb ik er ook nog wel enkele honderden van, maar het ging me bij deze dus niet alleen om de Meeuw.
@Frako, eigenlijk is het landschap het onderwerp, met de Meeuw als soort van blikvanger en de boei om de diepte in de foto weer te geven, dat was tenminste mijn bedoeling hier.
@Matthijs en Art, ik laat de foto ook zo, bewust wat meer omgeving en dus ook wat meer voorgrond erop gelaten, wilde juist, zoals eerder al gezegd, wat diepte aan de foto meegeven.
