Annemiek schreef:
HARD licht heb je hier zeg.
Wat mij opvalt, is dat het soort foto's wat jij maakt, vooral heel informatief zijn. Als losstaande foto's vind ik ze niet altijd interessant, maar ik denk dat ze in bv een folder over watermolens in Spanje niet zouden misstaan.
zo denken er denk ik veel anderen ook over, jij bent de enige die na 76 kijkers reageert. vaak heb ik heel weinig kijkers, dus ben ik al een beetje bekend van oninteressante foto's. ik blijf toch volhouden. mijn inzendingen zijn inderdaad vaak van onderwerpen, waarvan ik denk dat het leuk is om te weten.
Alleen jammer dat ik er zonder reacties weinig van leer. Jouw kritiek over het harde licht neem ik meteen ter harte. ik kijk dan zelf ook nog eens echt naar de foto en denk "verkeerd tijdstip" meer op letten volgende keer.
Bedankt !!!!!!!!