Vandaag heb ik de Canon IP8750 PIXMA printer besteld.....
Ik heb naar verschillende aspecten gekeken zoals:
-het maximale formaat fotopapier dat de printer kan verwerken
-printresolutie
-of kleurencartridges los van elkaar vervangbaar zijn
-prijs
Mijn huidige berekening die ik heb losgelaten op het zgn. kosten-baten plaatje, laat zien dat het 'break even'-punt bij 45 afdrukken (30x40) ligt. Hierbij ga ik uit van het feit dat ik deze foto anders los moet bestellen bij bv. Profotonet. Inclusief verzendkosten en met gebruik van kwaliteitspapier komt dit op 10,65 euro per foto.
Los van het financiƫle plaatje vind ik het ook belangrijk om het gemak mee te wegen. En dat gemak bestaat voor mij uit het 'instant' kunnen printen van een plaat wanneer ik dat wil.
Daarnaast verwacht ik dat het hebben van een goede fotoprinter er voor zal zorgen dat ik sneller geneigd zal zijn om foto's af te drukken. En dat is voor mij ook winst

En laten we 1 ding niet vergeten.... dergelijke aanschaffen zijn altijd te verantwoorden en goed te praten
Wanneer ik mijn eerste printervaringen heb opgedaan zal ik hierover berichten.