Prachtige plaat. Silhouet een toevoeging of niet dat zal de vraag gaan worden in dit topic.
Denk zelf dat zonder mooier was omdat het nu het witte raster wat onderbreekt in het van groot naar klein worden naar de achtergrond. Maar als sterke bron tussen zwart en wit weer een goede toevoeging.
Ik zie een foto in zwart wit met aan de linkerkant een zwarte donker deel en aan de rechterkant een speels licht deel en in het midden een persoon en zo te zien een vrouw maar dat maakt niet uit wel de plek die deze vrouw inneemt en of ik er voor zou kiezen het daar te laten zien weet ik nog niet meer naar rechts of naar links is ook een optie.
De linkerkant van de foto vangt het donkere gedeelte mooi op en brengt de foto in evenwicht ik vind het een geslaagde zwart wit foto van een moeilijk onderwerp.