Net een klein weekje terug van vier weken vakantie waar ik onder andere IJsland heb bezocht. Eén van de bezienswaardigheden is de Hvitserkur, een rotsformatie in het noorden van het land.
Mooi standpunt heb je hier te pakken met dat strakke water. Ik had zelf de mensen er niet in meegenomen maar het stoort me niet. Wat is IJsland toch een prachtig land !
Die mensen heb je keihard nodig in dit prachtige beeld. Ze brengen leven bij het verstilde water en maken meteen duidelijk wat de dimensies zijn. Zonder hen zou het ondanks alle landschappelijke schoonheid toch een beetje steriel beeld zijn. Nu is het een topplaat.
Overigens helpt de vogel (compleet met weerspiegeling in het water, geweldig!) ook wel een beetje, maar die is te klein om het alleen te redden.
Laatst gewijzigd door Peter Koster op 18 mei 2025 00:10, 2 keer totaal gewijzigd.
Bedankt voor alle leuke en positieve reacties. Deze rots heb ik een aantal malen mogen aanschouwen. Het blijft een prachtig object om vast te leggen, alleen moet ik nu wel creatiever zijn om niet met dezelfde opnames thuis te komen.
Hier héél bewust gekozen voor mensen in de opname, juist om ook een referentiekader te hebben. En zonder zou teveel lijken op opnames die ik al heb. De vogels is een extra bonus, die had ik niet gezien tijdens het maken van de opname.