Leuke foto waarbij je de doorgang van de sluis inkijkt, ik vind alleen dat het roerige water de foto erg onrustig maakt(het water leidt me ook erg af), had voor mij denk veel mooier geweest als het water vlak was geweest.
Water vlak of niet...Het water is toch zo? Mooie dieptewerking door de palen. Maarten mist een onderwerp. Om het nog meer te laten spreken zou een boot op de voorgrond misschien werken.
Mooie opname van een mooie plek !
Het "bewegende" water is best OK, want dat "trekt" mijn blik recht naar de open sluis.
De twee trio's van paaltjes met de witte top, geven nog extra diepte aan dit beeld.
Best een mooie zwart-wit foto!
Toch volg ik Ron. Er zit nogal een verschil tussen dit roerige water en een 'melkwitte ijsvlakte'. En dat het water op dat moment nu eenmaal nogal roerig was is wat mij betreft ook geen argument. Je kunt ook op een ander moment terug gaan of de foto niet maken.
Overigens vind ik de foto een ietsie-pietsie in onbalans. Door de hoge huizen rechts is de rechter kant zwaarder dan de linker (jaja, ik weet het, die huizen staan er nu eenmaal!).
Even op het plusje klikken en dan zie je toch wel een hele fraaie plaat,
waar genoeg op te zien is zodat je meer dan een enkele seconde naar de foto kijkt.
Het water is al gezegd, maar ik vind het persoonlijk niet zo storen....