jammer dat de foto doorloopt in het kader (uitgebeten lucht), dit kan je voorkomen door een dun zwart lijntje rond je afbeelding te zetten (2 pixels) voordat je het witte kader er omheen maakt. Compositie vind ik een beetje saai maar de foto heeft wel mooie kleurtinten en contrasten.
Dank voor de reacties. Ik hou erg van kaders, maar kan begrijpen dat mensen zich hieraan storen. Daarnaast doet bordermaker dan ook meteen je foto klein maken etc, wat ook wel handig is. Wel leuk om te zien dat de foto zelf in de smaak valt. Daarom hier het origineel zonder kaders etc.
Heel goed gelukt om er een oude fotoprent van te maken vind ik! Het kader/lijstje en zelfs de wat felle hooglichten passen daar voor mijn gevoel ook wel bij.. Mooie kleuren en contrasten idd. ook.
Een leuke foto die een goede bewerking heeft gehad.
Je update is volgens mij wel beter doordat de lucht niet in het kader verdwijnt.
Nu nog een mooie blauwe lucht en hij is af.