allerlei vlaamse sentimenten komen hier los, hihihihi!..
mijn tante uit aalst erkent de brabanconne ook niet...enkel de vlaamse leeuw!
ik zit er net tussenin.. een zeeuwsch-vlaming, die niet bij nederland hoort en niet bij vlaanderen..waar moet ik dan heen? hahahahaha!

voor een vlaming ben ik ne n´ollander, en voor ne n´ollander ben ik een belg, en dan komt er ook nog eens bij, dat ik afstam van friezen en groningers.. en dat botert ook niet altijd tussen friezen en grunnegers..ik beschouw mijzelf dan ook als ´statenloos´..
http://www.youtube.com/watch?v=jUYyjzuyyfghttp://www.youtube.com/watch?v=hNAqaie9eGYhttp://www.youtube.com/watch?v=GBna3YSG00cer is ook nog een zeeuwsch-vlaams volkslied, van dée tot hontenisse, maar ik heb zelf niet zo heel vele met al dat nationalisme..ze hebben nu zelfs zeeuwsch-vlaamse vlaggen, maar die zal ik zelf nooit of te nimmer kopen.. ik vind het een beetje, tsja...een stapje te ver voor mij.. geef mij maar de nederlandse 3-kleur, en het wilhelmus, da´s al meer dan zat genoeg..
