Tja en dan schiet je ook wel eens andere leuke platen.
1.

2.

3.


Beter plastic fantastic met nog wat nuttigs in de body dan een berg oud roest die alleen maar via 1 puntje juist kan scherpstellen.Fotosmurf schreef:Heb je het over de waterfiets Mendel of over die Canon en Sony van Nak en Calimero.![]()


Kan Peterr over meepraten, had ook zo weekfoto kunnen winnenRon62 schreef:Het nadeel is dan weer dat er zo'n berg dezelfde foto's op 't forum komen.Bas schreef:Altijd leuker om met anderen op pad te gaan dan alleen![]()
Ach, alle 3 deze merken hebben zo hun voor- en na-delen, maar elkaar een beetje jennen is gewoon lachen.Bas schreef:Mjah dat ken ik niet, mijn A330... Daar kan ik zelf op zieken, ik heb in 9 van de 10 gevallen weinig te zieken tussen de 5D mark 3's welke ik gewoonlijk voorbij zie komen tijdens macrotrips