Thanx! Ik ben d'r erg blij mee en ik ga hem deze week eigen maken. Donderdag staat er weer een leuke shoot in de agenda en dan gaat ie mee. 
Gefeliciteerd Nuelle ben ook heel benieuwd naar jouw foto's
Ik heb vorig jaar eens de 7D mogen vasthouden tijdens een show in de martini plaza met mijn 50 mm f1.8 heb ik prachtige foto's gemaakt en toen zat die body in mijn hoofd. Na een klote jaar kon ik hem niet kopen maar het gaat nu weer zo goed met mij dat ik hem eind van het jaar in huis kan halen maar nu is de 6d erbij gekomen.
Ik wil studio, locatie met honden en de hondenshows(vaak in de grotere hallen met slecht licht) fotograferen.
Ik heb nog een kit lens en de 70-200 F4.0 die laatste is stuk maar hij gaat van de week naar canon.
Ik denk ook dat ik er beter aan doe die die fullframe te kopen. En dan met als belangrijkste vooruitgang met mijn 40D het fotograferen in die slecht belichte hallen dus ook mooie foto's zonder ruis op hoge ISO
