Ik ben gisteren ondanks het slechte weer toch ook maar naar de Pestvogels in Lauwersoog getogen, het is per slot maar een kwartiertje rijden van mijn huis. Ik wist dat fotograferen onder de gegeven omstandigheden (donker, grauw, grijs weer en harde wind) niet veel soeps zou opleveren maar ik wilde deze prachtige Pestvogels toch graag even zien.
De foto's komen bij mij niet door de toets der kritiek maar belangrijker..., ondanks dat het mij heel veel kost wegens mijn steeds meer afnemende gezondheid heb ik enorm genoten en dat wilde ik toch even met jullie delen.
Da's een naar bericht om te moeten lezen, vast nog naarder om 't over jezelf te moeten tikken, daarom: heel veel sterkte en ik bewonder je moed en doorzettingsvermogen om toch even naar de vogeltjes te gaan kijken
Ennu, als ik ze d'r ooit zo op krijg dan spring ik een pestgat in de lucht
Heerlijk is het wanneer je toch weer wat hebt kunnen doen, al is het nog zo moeilijk. Daar kun je dan toch weer een tijdje op teren vind ik.
Ook al zijn de foto's niet wat je ervan zou willen, ze zien er niet gek uit hoor!
Vreemde vogels vind ik het altijd, mooi, en eigenlijk ook weer een beetje te (maar dat is mijn mening hoor )
Veel sterkte Rob!
Enne, die eerste! Die is toch best mooi hoor!!! Maar ik ken het, je kijkt zelf kritischer. Petje af voor het feit dat je ondanks het er weinig op uit kunnen, toch kritisch blijft kijken naar je platen! Ik weet niet of ik dat zou kunnen. Mijn kriteria zou iets zakken. Ik kan wat dat betreft van je leren!