Komt zo een bloem aan!

Foto landschap van Molen aan de Hoornse Plas toegevoegd na toestemming:

Deze heeft een donkerte bewerking gehad om lucht iets dreigender te krijgen. Hopelijk niet te bruin/donker geworden voor jullie.
Foto van mijn zoon die net als papa graag wielrenner wil worden. Vandaag zijn eerste opstapje gemaakt.
Haastig klusje want eigenlijk amper tijd. Hij heeft snel mijn kleding aangetrokken en hopsakee op mijn fiets. Dit had veel beter gekund, i know

Straatfoto nabij TT kermis in |Assen. Gisteren na het werk even langsgefietst. Nokia Lumia kon het moeilijk aan.

Hele dagen schoenen aan is ze ook even lekker laten luchten want straks moeten ze weer aan naar de TT nacht toe.

En daar is het insect. Gisteren al gemaakt maar niet tevreden. Daarom vandaag een nieuwe poging. Helaas waren ze vanochtend in de zon te druk en nu regent het. Dan maar het product van gisteren:

Selfie moet ik na slapeloze nacht nog even over nadenken!

Toch maar een selfie gedaan. Had nog geen recente voor FB dus dan maar even zo. MOrgen toch eens ergens buiten gaan zitten. Nu via de spiegel gekiekt richting het plafond.
