Ik woon wel in de buurt, maar - niets persoonlijks - ik ben niet zo van het samen fotograferen. Langzaam, eigenwijs, ... noem maar een slechte eigenschap en ik heb hem. Wellicht anderen?
Avond/nacht fotografie Noord-Holland
- petervaneekelen
- Moderator
- Berichten: 28092
- Lid geworden op: 08 jan 2012 11:26
- Bezwaar bewerken: Nee
- Geslacht: Man
- Locatie: Vinkeveen
- Contacteer:
- Ronald Jan 70
- Lid

- Berichten: 5993
- Lid geworden op: 09 dec 2018 00:17
- Bezwaar bewerken: Ja
- Geslacht: Man
- Locatie: IJmond.
- Contacteer:
Het lijkt mij heel leuk maar heb even spullen.
- Harry
- Lid

- Berichten: 11017
- Lid geworden op: 15 nov 2015 16:26
- Bezwaar bewerken: Ja
- Geslacht: Man
- Locatie: Wijdenes
Ook niet echt mijn ding. Het zou denk ik ook helpen om een tijdje mee te draaien en wat foto’s te plaatsen/ te reageren of met de zoom meeting mee te doen. Zelf wil ik wel graag een beeld van iemand hebben. Gr. Harry
Als het iets van city scapes is beetje lui vanaf een statief en jij hebt een paar ideeën dan wil ik best een keer mee. Een beetje de sluitertijden volkletsen.
Als je meer straatfotografie wilt..... dat vind ik meer iets om zelf te doen, en.... ik vind dat met genoeg licht al hondsmoeilijk, met weinig licht zie ik niet zitten.