Pagina 1 van 1

Re: Mellow Yellow...

Geplaatst: 29 nov 2021 21:35
door Elizaw
Een heel mooi moment vastgelegd :D :up

Geplaatst: 30 nov 2021 12:19
door Boelo81
Voor mij een wat druk beeld met heftige kleuren waarbij de onderdelen lastig van elkaar te onderscheiden zijn. Lijkt een flinke erop met detailverlies.

Re: Mellow Yellow...

Geplaatst: 30 nov 2021 12:31
door Ron62
Het gevoel van "grote crop" bekruipt mij ook, maar wel een leuk moment te pakken met die 2 koppies die afsteken tegen het geel. :)

Re: Mellow Yellow...

Geplaatst: 30 nov 2021 16:41
door Gotchas
De heftige kleuren vind ik absoluut geen probleem, maar de kwaliteit vind ik wel een dingetje.
Voor mij bekruipt ook het gevoel van een enorme crop....

Re: Mellow Yellow... + origineel

Geplaatst: 01 dec 2021 19:13
door Ron62
Het klopt wat je zegt, als je een update plaatst wordt dat door de meesten niet opgemerkt als je dat ook niet d.m.v. een nieuwe post meldt....als er een nieuw bericht bij staat wordt dat door de meesten wel opgemerkt, ik had je update ook nog niet gezien en doordat je nu een nieuwe post erbij zet valt het mij wel op, want dan heb ik een ongelezen bericht erbij. ;)

Zoals door de meesten al opgemerkt is het dus een knappe crop, hoe groot is het origineel en hoeveel pixels heb je nog over na het croppen?

Re: Mellow Yellow... + origineel

Geplaatst: 15 dec 2021 18:53
door Ron62
Toch ook jammer dat je dan ook niet meer op mijn reactie/vraag reageert. ;)

Re: Mellow Yellow... + origineel

Geplaatst: 16 dec 2021 17:45
door Ron62
Ok, je hebt 'm dus terug gecropt tot 900x900 pixels en daarna nog iets verkleind naar 738x736 pixels, want zo groot staat ie hier nu.
Het is dus echt een hele grote crop, want je origineel is bijna 14MP en na het croppen hou je nog 0,8MP over.
Dan vind ik het niet heel vreemd dat de kwaliteit niet zo best meer is, tuurlijk kun je een foto wat croppen, maar net zoals met alles zitten ook daar grenzen aan. ;)

Re: Mellow Yellow... + origineel

Geplaatst: 16 dec 2021 18:17
door Ron62
Ik was volgens mij niet de enige hier die vond dat de grenzen overschreden waren. ;)

Maar zoals altijd....smaken verschillen en de één hecht meer waarde aan kwaliteit dan de ander. :)

Re: Mellow Yellow... + origineel

Geplaatst: 17 dec 2021 00:14
door GladiusMaximus
.
Ik had deze macrofoto van je nog niet eerder gezien.
Inderdaad wel een hele stevige crop.
Met je DSLR en je macro-objectief zou je dit beter gepakt hebben,
maar als je die niet bij je hebt, moet je het doen met mindere kwaliteit.
Voor de Panasonic overigens geen slecht resultaat.
.
.