Pagina 1 van 1
Blauwe kamer
Geplaatst: 24 jul 2022 11:52
door Ab59
Mijn favoriete natuurgebied dicht bij huis? Rivieroeverreservaat de Blauwe Kamer. Dit bijzondere natuurgebied in de uiterwaarden van de Nederrijn is een heerlijke plek voor een korte wandeling.
https://weekendtoerist.nl/wandelen-natu ... uwe-kamer/" onclick="window.open(this.href);return false;
Geplaatst: 24 jul 2022 12:13
door BenM
Mooie zomerse foto, Ab! 'k Ben er onlangs ook nog geweest, het is inderdaad een prachtig gebied. Ik heb er (ook) al heel wat foto's gemaakt.
Re: Blauwe kamer
Geplaatst: 24 jul 2022 22:29
door Maarten
Dinsdag ga ik met een oud collega op pad.
Dit is in de buurt. Kans is groot dat we er een kijkje gaan nemen!
Bedankt voor de tip

Geplaatst: 24 jul 2022 22:41
door Foto vriend
Leuke foto is de kabelpont er nog?
Re: Blauwe kamer
Geplaatst: 24 jul 2022 23:15
door Ab59
Yups er is een veerpont

Re: Blauwe kamer
Geplaatst: 24 jul 2022 23:27
door petervaneekelen
Voor mij weer teveel bewerkt Ab, de details maken het wat gruizig. Prachtig gebied, dat wel.
Re: Blauwe kamer
Geplaatst: 25 jul 2022 00:37
door Ron62
Leuke plaat zo met de paarden in het water, wat de bewerking betreft volg ik Peter, vooral het groen in de voorgrond ziet er voor mij over verscherpt uit.

Re: Blauwe kamer
Geplaatst: 25 jul 2022 08:59
door BenM
Ab59 schreef:Yups er is een veerpont

Ik weet niet of die tekst er nog opstaat, maar vroeger was de tekst "Kom over de brug, ga met de pont" te lezen op die pont en als je dan voorbij het paneel keek, waar die tekst opstond, zag je de brug in Rhenen
