Pagina 1 van 1

Kerk

Geplaatst: 04 feb 2023 17:17
door JeeGee
Afbeelding

Geplaatst: 04 feb 2023 18:33
door JeeGee
Waarom moet het symmetrisch zijn. Wil ik hier helemaal niet. Krijg je een 12 in een dozijn foto :tn

Re: Kerk

Geplaatst: 04 feb 2023 20:36
door wilw
Hoeft voor mij ook niet altijd symmetrisch te zijn.
Hier zou ik w.s. getracht hebben om hem nog meer asymmetrisch te maken. Dan is ook gelijk duidelijk wat je bedoeling is ;)

Re: Kerk

Geplaatst: 05 feb 2023 15:41
door Elizaw
Super gaaf dit soort foto's, mooi scherp ook en mooie kleuren.

De compositie vind ik iets minder, ik zou zeggen, of symetrisch, of helemaal niet, nu kijkt het voor mij net niet lekker, maar als je het zelf zo mooi vind, is het prima :up

Re: Kerk

Geplaatst: 05 feb 2023 20:17
door JeeGee
Soms is het ook de manier waarop een goedbedoelde suggestie geschreven wordt :angel

Neemt niet weg dat ik nu je refereert aan mijn eerdere foto's jouw opmerking beter snap. Platte tekst blijft nu 1x erg lastig om a ) te schrijven en b ) te interpreteren.

Geplaatst: 06 feb 2023 00:35
door muggie
Ik vind het ook wel wat lastig kijken. Ik denk dat dat komt omdat het niet alleen horizontaal asymmetrisch is, maar ook verticaal. Daardoor staat de muur waarin het raam zit niet loodrecht op de rest van de kerk, terwijl dat waarschijnlijk in werkelijkheid wel het geval is. Dat wringt bij mij.

Geplaatst: 06 feb 2023 05:04
door Foto vriend
Ik vind het een mooie foto wel een hoop te zien , maar ik heb wel de neiging om mijn hoofd te draaien en te zoeken naar een kijk richting.

Geplaatst: 06 feb 2023 09:02
door Fotosmurf
Met Fotovriend eens

Geplaatst: 06 feb 2023 09:11
door MarcoEOS
De foto intrigeert wel om even goed te kijken, maar het is geen foto die ik mooi vind. Het wringt inderdaad teveel.