Pagina 1 van 1
om er weer in te komen zwolle
Geplaatst: 09 dec 2023 14:17
door martinvandebeek
heb vorige week foto's gemaakt om het fotograveren weer op te pakken
hier een paar van die ik gemaakt heb
foto 1
foto 2
foto 3
foto 4
foto 5
foto 6
bedank voor het kijken
Geplaatst: 10 dec 2023 12:20
door filipo
Daar staat wel wat water op het weiland...
Nr 3 en nr 6 spreken me het meest aan.
4, 5 en 6 zijn gelijkend maar toch een voorkeur voor nr 6 waar brug en prikkeldraad los van elkaar zijn en waar je een hoger standpunt hebt.
Maar mijn mening is geen wet, andere leden hebben misschien een heel andere visie

Geplaatst: 10 dec 2023 12:38
door muggie
Ik volg filipo. In foto 3 zit mooi diepte door het pad. Dat zou nog beter tot zijn recht zijn gekomen wanneer je iets hoger had gestaan zodat het pad verderop ook in beeld was geweest.
Het rechter deel met het stukje brug en water doet in het beeld niet echt mee, maar maakt het wat rommelig. Ik zou het wegknippen.
Re: om er weer in te komen zwolle
Geplaatst: 10 dec 2023 12:43
door petervaneekelen
Voor mij is het onderwerp hier de buiten zijn oever tredende rivier, en ik zie inderdaad wat doublures. Ik vind de derde er wat buiten vallen, van de eerste twee spreekt de eerste me meer aan gezien het onderwerp, en van de laatste drie ook de eerste (de laatste is me net te krap bemeten). Dus voor mij vooral f1 en f4.
Re: om er weer in te komen zwolle
Geplaatst: 10 dec 2023 12:49
door Ron62
Ik volg hier ook wel zo'n beetje, nr.3 had misschien mooier geweest met de hele brug erop en van nr.4, 5, 6 zou ik alleen nr.4 gepost hebben, die bevalt van die 3 mij het best, doordat de brug mooi tussen het prikkeldraad uitkomt en het lagere standpunt.
Als ik een serie post dan probeer ik altijd om van de foto's die heel erg op elkaar lijken 'de beste'(in mijn ogen dan) alleen te plaatsen, dat houdt de serie wat overzichtelijker, maar ik snap dat dat niet meevalt, heb zelf ook altijd moeite om 'de beste' eruit te pikken.

Re: om er weer in te komen zwolle
Geplaatst: 07 jan 2024 17:38
door MiekeSlagter1982
Leuke serie. Herkenbare plek
Nummer 1 vind ik zelf iets rommelig.
nummer 2 vind ik erg leuk. Mooie kleuren, fijne invoerende lijn. Het driehoekje aan de rechterkant stoort me een klein beetje...
Nummer 3 heb ik iets minder mee
Nummer 4 vind ik echt een hele mooie foto. Ook weer mooie kleuren, grappig hoe de brug tussen het prikkeldraad door komt. En hier zie je mooi hoe ver het water buiten de oever komt.
Nummer 5 vind een ik mindere kopie van nummer 4
Nummer 6 vind ik erg mooi licht hebben, maar ik ben het niet met mijn voorgangers eens . Ik vind 4 en 6 voldoende verschillen en zelfs 4 mooier dan 6. Maar ik vind foto 6 ook heel prettig kijken.