Pagina 1 van 1

Abbaye du Mont-Saint-Michel + update

Geplaatst: 23 jun 2024 14:47
door Ron62
Afbeelding


Update:

Afbeelding

Geplaatst: 23 jun 2024 15:33
door Gietjedo
De vakantie is goed benut :-)
Bij deze leuke foto vraag ik mij af hoe de versie in kleur eruit ziet. Zoals ik het nu zie leek de zon nog niet fel te schijnen. Ik denk dat de gevel van het pand links wat witter kan.

Geplaatst: 23 jun 2024 16:56
door Frans
Ik vind het een beetje saaie foto van dit prachtige oord.
Mis ook de zee eigenlijk wel.

Geplaatst: 23 jun 2024 17:22
door Fotosmurf
Ben het wel eens met Frans.

Geplaatst: 23 jun 2024 17:39
door RGS
Ik vind hem wel lekker strak en hij kan me wel bekoren.

Vind echt ZW denk ik mooier dan sephia.

Geplaatst: 23 jun 2024 20:24
door ArtenCo
Wat is hier gebeurd? Dit prachtig stukje Frankrijk en dan deze kleur? Maak hem dan echt zwart/wit is mijn gedachten.
Mis ook wel een beetje de zee, de donkere rand vind ik hinderlijk, daar kan nog een stuk vanaf. Jou kennende heb je vast wel meer dan 1 gemaakt..

Geplaatst: 23 jun 2024 20:33
door MRoubos
Mag van mij wel iets van de onderkant. Foto is een beetje 1 kleur geworden.

Heb hem bewerkt, niet perfect. Geprobeerd wat meer verschil aan te brengen door de lichtere delen lichter en de donkere delen donkerder te maken met een penseel.

Als ie weg moet dan hoor ik het wel.
Afbeelding

Re: Abbaye du Mont-Saint-Michel

Geplaatst: 23 jun 2024 23:52
door Ron62
Bedankt voor de reacties. :)

@Gietjedo, omdat ik al heel veel kleurenfoto's tegenkom van dit klooster met huizen en ik vind z/w bij oude gebouwen meest een plus, zo vind ik het hierbij ook niet misstaan.

Ben het wel met jullie eens dat het lichte sepia-effect de foto geen goed doet, ik zal zo een update plaatsen, waarbij ik ook het gras onderaan wat zal inkorten.

@Frans, wees maar niet bang, de zee/het strand is er nog steeds, maar het dijkje in de verte zit ervoor.....deze foto is op een paar km afstand gemaakt, op de parkeerplaats, ik wilde ook wat foto's hebben, waarop er geen mensen, bussen, auto's en de brug te zien waren.

Ik heb inderdaad nog heel veel foto's van deze plek, maar moet het allemaal nog een beetje uitzoeken, ik zal er vast nog wel meer plaatsen, ook met de zee/het strand erbij en misschien ook nog wel in kleur. ;)

@MRoubos, laat maar staan hoor die foto, ik vind de lucht op jouw foto mooier dan op de mijne, maar de gebouwen voor mij wat te licht en ik zie ook wat teveel halo's langs de gebouwen.

Geplaatst: 24 jun 2024 11:07
door ArtenCo
Ik wacht met interesse de andere beelden af. Update is al wel een verbetering, ik zie wel halo’s rond het geheel.

Re: Abbaye du Mont-Saint-Michel + update

Geplaatst: 24 jun 2024 12:40
door Ron62
De halo's zie ik nu inderdaad ook op een paar plekjes nog, zou het nog wel kunnen weg werken, maar zelf vind ik de wat 'grove' achtergrond niet zo mooi, dus ik laat het hierbij.....op naar de volgende. :)

Geplaatst: 24 jun 2024 17:38
door RGS
Ik vind je update wel beter Ron! Ik vind het een mooie plaat waar veel op te zien is :up

Geplaatst: 24 jun 2024 17:57
door Meksjoef
Hij pakt mij niet, is naar mijn smaak allemaal wat te symetrisch en centraal.