Pagina 1 van 1

Le haut fourneau 4

Geplaatst: 31 mei 2025 11:39
door filipo
Hoogoven nr 4 in Charleroi, sinds 2008 niet meer actief en discussie over de toekomst van deze site.
*1*
Afbeelding

*2*
Afbeelding

typo gecorrigeerd

Geplaatst: 31 mei 2025 16:47
door Ronald Jan 76
Mooi beeld van een hoogoven foto 1 vind ik leuk maar foto 2 spreekt mij meer aan reden ik ben zelf een Hoogoven medewerker geweest.
Maar ik heb mijn twijfels over de slakkenberg .

Re: Le haut fourneau 4

Geplaatst: 01 jun 2025 17:36
door petervaneekelen
Ook hier zie ik weer een mooi industrieel onderwerp waar ik graag van zou zien dat je er dichter bij kunt komen, nu zie ik vooral die potentie :)

Geplaatst: 05 jun 2025 19:52
door filipo
Bedankt voor de reacties :up

Als 'gewone' toerist wandel (of fiets) je op een pad met aan de ene kant het water en aan de andere kant een kilometerslange hoge muur waar af en toe een gat in is met ijzerdraad voor. De mogelijke cameraposities zijn aan die kant dus beperkt en dan heb je niet altijd de keuze tussen met of zonder slakkenberg. Bij de 2e zou je kunnen denken dat ik gewoon op het terrein sta maar eigenlijk sta ik achter een muur met een gat in :D

Het gebouw is gekend bij Urbexers die dan ook mooie foto's van het industrieel interieur op het web hebben staan ;)