Pagina 1 van 1
Oud en Nieuw
Geplaatst: 04 jul 2025 22:59
door Maarten
Nikon Z6_3 - NIKKOR Z 14-30mm f/4 S
ISO360 - 30mm - f13 - 1/200
Re: Oud en Nieuw
Geplaatst: 05 jul 2025 02:28
door Fotosmurf
Jij hebt je foto kwalitatief onder controle, mooie details en de kleur rood ook erg fraai.
Het geeft een vervreemdend beeld zo.
Weet niet of ik het als beeld mooi vind of niet.
Geplaatst: 05 jul 2025 06:40
door RGS
Ik vind hem wel origineel. Leuk gekozen standpunt en mooi contrast
Wel een klein beetje verwrongen door rechttrekken omdat de rij stenen boven niet horizontaal loopt?
Geplaatst: 05 jul 2025 10:14
door pietstro
Oud en Nieuw, een foto vol met tegenstellingen.
Hevig rood/pastel beige - Frontaal/rug - Modern/antiek - groot/klein : al deze elementen maken van deze opname een zeer inhoudelijk beeld.
In scène gezet of niet, gemonteerd, AI, maakt niet echt de rekening want het resultaat is er Maarten !
Re: Oud en Nieuw
Geplaatst: 05 jul 2025 12:07
door Yves
Ik vind het een mysterieuze opname, doet me denken aan een beeld uit een science fiction film van aliens die op aarde landen in de late middeleeuwen

Ik vind hem wel mooi
Mvg Yves
Geplaatst: 05 jul 2025 12:18
door ArtenCo
Het beeld, vol tegenstellingen heeft wel wat. Goed gedaan.
Re: Oud en Nieuw
Geplaatst: 05 jul 2025 13:18
door Ron62
Bij mij werkt die tegenstelling dan juist weer niet en ik zou voor het rode beeld zijn gaan staan om de foto van alleen het oude gedeelte te maken.....het lijkt ook net of het rode beeld naderhand in de foto is geplakt, zo'n grote tegenstelling is het.

Re: Oud en Nieuw
Geplaatst: 06 jul 2025 20:17
door Maarten
Dank voor de reacties
Het rode beeld stond vrijwel recht voor de oude poort en zo kon in een, bijna, perfecte symmetrische foto maken. Ik heb alleen wat frutsels verwijderd en een paar bordjes met uitleg over het kunstwerk,