Pagina 1 van 1

Kom in de kas

Geplaatst: 05 apr 2010 20:37
door LB
Afbeelding

Ben benieuwd naar jullie meningen :)

F 11
50 mm
1/80 sec
125 ISO

Geplaatst: 05 apr 2010 20:47
door LB
Of vinden jullie deze bij natuur horen? Flora ;)

Re: Kom in de kas

Geplaatst: 05 apr 2010 20:51
door Mendel
Paasmaandag en ik mag in een foto mijn werkplek beoordelen :P

Mijn gevoel zegt dat ik aan de onderzijde wat meer zicht op het begin van de bedden wil zien, deze voelt nu enigzins aangesneden. Goed belicht, is altijd lastig met dat licht door de ramen in een kas, het bewolkte weer hielp hier een handje.

50mm, had je geen behoeft aan een groothoekopname?

Geplaatst: 05 apr 2010 20:57
door Akira
De belichting is mooi, scherpte is goed maar ik denk dat hier meer uit te halen is met al die lijnen. Een strakke compositie heb je hier ook wel nodig om een plaat neer te zetten die de aandacht vasthoudt.

Re: Kom in de kas

Geplaatst: 05 apr 2010 21:04
door LB
Ach jee die arme Mendel ;)

Bedankt voor je reactie!
Mendel schreef:had je geen behoeft aan een groothoekopname?
Ik was mijn 50 mm nieuwe lens aan het uitproberen (portret dochter, die ik laatst plaatste) en zag toen dit lijnenspel en wilde het toch vastleggen. Vandaar de keuze voor deze lens ;)

Re:

Geplaatst: 05 apr 2010 21:05
door LB
Hoi ook jij bedankt voor je reactie!

Vraagje;
Akira schreef: ik denk dat hier meer uit te halen is
Zoals? Hoe zou jij hem nemen/ willen zien wat zijn de concrete verbeterpuntjes (is mijn eerste foto in dit genre)

Geplaatst: 05 apr 2010 22:42
door Akira
Ja ik ken de locale omstandigheden daar natuurlijk niet precies, maar je kunt vaak de lijnen die in de kas aanwezig zijn goed gebruiken voor sterke strakke composities. Bijvoorbeeld door de lijnen convergerend in je compositie op te nemen en zo veel perspectief te creeƫren.