Pagina 1 van 1

Adobe Photoshop 5 CS

Geplaatst: 12 apr 2010 19:08
door Mendel
Afbeelding
Adobe heeft vandaag Photoshop CS5 gepresenteert. Automatische lenscorrectie, betere omgang met raw-bestanden en slim objecten selecteren uit opnames, zijn de in het oog springende kenmerken.

Abobe bracht vandaag haar Creative Suite 5 onder aandacht met een persconferentie. In dit nieuwe pakket verschijnt de nieuwe Photoshop CS5. Een stevig aantal verbeteringen, en nieuwe functies worden hiermee ingevoerd.

Adobe komt onder andere met ‘content aware fill’-functie alsmede automatische lenscorrectie. Ook voor het maken van complexe selecties heeft CS5 veel nieuws in huis. Het selecteren van complexe onderwerpen zoals de takken van bomen wordt hiermee een kinderspel.

De HDR-functie wordt stevig vergroot, en verfijnt, alsmede het scala waarmee men foto's kan omzetten naar zwart-wit.

Photoshop CS5 komt half mei op de markt, met een adviesprijs van 925 euro.

Bron: Adobe

Geplaatst: 12 apr 2010 19:16
door Pim56
925 euri!!!!!!!!!!!!

Geplaatst: 12 apr 2010 20:01
door Henry
Toe maar :)

Geplaatst: 13 apr 2010 09:28
door Wim
Mooi dat ie er aan komt.
Haal ik hem gelijk binnen.

Re:

Geplaatst: 13 apr 2010 12:16
door jeroentje
Pim56 schreef:925 euri!!!!!!!!!!!!
Gelukkig zijn de updates vaak veel goedkoper en kun je rustig 1 of 2 versies overslaan voordat je update. Een update is ca. 350 euro en dat is toch alweer beter.
Ik vond versie 4 niet zoveel bijzonders van 3 en heb die dan ook overgeslagen. Over versie 5 ga ik denk ik toch eens goed nadenken, want het ziet er interessant uit

Geplaatst: 13 apr 2010 13:40
door Niels
Ik vond het verschil vooral in de raw bewerking best groot met CS 3 en 4 maar dat is dus een beetje wat je gebruikt.

Maar zal CS5 niet gaan kopen. Al heb ik dat nog nooit gedaan. Of nou jah heb een legale versie van photoshop 6 liggen.

Geplaatst: 13 apr 2010 15:39
door Wim
Ga hem ook niet kopen maar er zijn meer wegen om er aan te komen.

Geplaatst: 13 apr 2010 15:52
door jeroentje
En jullie snappen nu ook waarom het wel zo duur is voor de mensen die er wel geld aan uit moeten/willen geven.

Geplaatst: 13 apr 2010 17:32
door Niels
Jeroen dat is onzin! Want hij is altijd zo duur geweest, ook toen er nog niet in grote getalen werd gedownload.

Probleem is alleen wel dat ook als die 100 euro zo kosten zou het gros hem downloaden.

Geplaatst: 13 apr 2010 21:55
door Papa100
Daar zit wat in, Jeroen :)

Re:

Geplaatst: 18 apr 2010 17:37
door tint93
Pim56 schreef:925 euri!!!!!!!!!!!!
Downloaden?

Re:

Geplaatst: 20 apr 2010 12:54
door Vioto
Nagtie schreef:Jeroen dat is onzin! Want hij is altijd zo duur geweest, ook toen er nog niet in grote getalen werd gedownload.

Probleem is alleen wel dat ook als die 100 euro zo kosten zou het gros hem downloaden.
dan hoor ik niet bij het gros :)

Geplaatst: 20 apr 2010 12:59
door Niels
Dat vraag ik mij af, maar ben bang dat je het nooit kunt bewijzen want het zal wel altijd zo duur blijven.

Maar volgens mij download jij ook wel eens een cd.. die zijn maar 2 of 3 tientjes. Waarom dan wel 100 euro uitgeven?

Geplaatst: 20 apr 2010 13:01
door Vioto
een cd luister ik nooit maand in maand uit.
een beeldbewerkingsprogramma gebruik ik jaar in jaar uit.

Geplaatst: 20 apr 2010 13:05
door Niels
jah maar er komt ook een nieuwe jaar in jaar uit.. en hij wordt er toch niet slechter van als je hem vaak gebruikt

Ik snap het wel, ik steel liever ook niet. Toch wordt het me zo makkelijk gemaakt, en is het alternatief nu niet echt wat ik kan gebruiken dat ik hem ws toch download.

Re: Adobe Photoshop 5 CS

Geplaatst: 21 apr 2010 21:27
door Banditoz
Als ik een cd goed vind koop ik hem gewoon, als cd's 100 euro waren zou ik dat ook niet meer doen. En 1000 euro voor photoshop is toch wel errug veel geld. Achja er zijn ook andere programmas he.