door de lange sluitertijd is bewegingonscherpte natuurlijk een logisch gevolg (zie het riet)
ben benieuwd of dat storend word gevonden, zo ja ga ik op zoek naar een steen...





Kan me hier wel bij aansluiten. Op zich vind ik de onscherpte in het riet geen enkel probleem, maar ik zie ook nergens anders scherpte, zoals bijv. in de horizon of de lucht. De foto heeft potenties genoeg!Akira schreef:Ik vind de schuine horizon een stuk storender dan het riet op de voorgrondWat vooral jammer is aan het riet, is dat de toppen ervan weglopen in de silhouetten van de begroeiing aan de overkant. De lucht is wel erg mooi, misschien kan je er zelfs voor kiezen het water + riet er helemaal af te croppen, maar je mist wel een beetje een onderwerp (bijvoorbeeld een sterk silhouet) in deze foto.

Martijn1 toch ook wel metAkira eens.Akira schreef:Ik vind de schuine horizon een stuk storender dan het riet op de voorgrondWat vooral jammer is aan het riet, is dat de toppen ervan weglopen in de silhouetten van de begroeiing aan de overkant. De lucht is wel erg mooi, misschien kan je er zelfs voor kiezen het water + riet er helemaal af te croppen, maar je mist wel een beetje een onderwerp (bijvoorbeeld een sterk silhouet) in deze foto.


schuine horizon viel mij ook op bij thuiskomst, vind het zelf ook minder kijken..dit samen met het gras dat wegloopt in de begroeing was mij op het moment helemaal niet opgevallen..Akira schreef:Ik vind de schuine horizon een stuk storender dan het riet op de voorgrondWat vooral jammer is aan het riet, is dat de toppen ervan weglopen in de silhouetten van de begroeiing aan de overkant. De lucht is wel erg mooi, misschien kan je er zelfs voor kiezen het water + riet er helemaal af te croppen, maar je mist wel een beetje een onderwerp (bijvoorbeeld een sterk silhouet) in deze foto.


