Pagina 1 van 1

Zwartwit met rode daken

Geplaatst: 26 sep 2010 20:20
door StevenK
Had van de vakantie nog een foto van een uitzicht over West-Terschelling. Vond het origineel alleen een beetje saai, dus heb er het volgende van gemaakt. Ik hoor graag of jullie het wat vinden en of jullie nog verbeteringen zien!

#1: Alleen omgezet naar zwart/wit en de daken eruit gehaald.
Afbeelding

#2: Hetzelfde als de eerste, alleen meer contrast aan de lucht toegevoegd.
Afbeelding

Geplaatst: 26 sep 2010 23:13
door Eric
Leuk gedaan, alleen jammer dat die rechtsonder dan weer niet rood is ,voor de lucht is het wellicht mooier er een pseudo- hdr van te maken.

Re: Zwartwit met rode daken

Geplaatst: 26 sep 2010 23:28
door Mendel
Dit is puur een kwestie van smaak, de een spreekt het aan de ander verafschuwt het. Mij kan het wel smaken, de updat met iets dreigender tonen in lucht komt het sterkst over.

Re: Zwartwit met rode daken

Geplaatst: 27 sep 2010 08:29
door Gotchas
Die rode daken hoeven van mij niet zo ;)
Zie hem liever helemaal zwart/wit...
Lucht in de tweede is vele malen beter!

Re: Zwartwit met rode daken

Geplaatst: 27 sep 2010 11:55
door gjdenbesten
Leuk, maar omdat niet alle daken oranje (ipv rood) zijn, denk ik dat een echte zwart-wit leuker is. Of bijv maar 1 dak in kleur, dan blijft het wat spannender en hoef je niet eindeloos all daken af te speuren. Op het laatst zie je ze gemakkelijk over het hoofd,hoe groot ze ook vooraan in je beeld staan! Stom heh, maar zo gaat het. Je hersens willen gewoon niet meer meewerken :rof :P

Re: Zwartwit met rode daken

Geplaatst: 27 sep 2010 14:29
door flipjetiel44
vind de omzetting wel geslaagd, met de oranje daken. #1 vind beter dan de overdreven lucht in #2.
Wel nog even de echt donkerrode daken bij de zeevaartschool weghalen. Want die storen.

Geplaatst: 27 sep 2010 18:22
door Akira
Ik ga mee met Gotchas en gjdenbesten!

Re: Zwartwit met rode daken

Geplaatst: 27 sep 2010 20:01
door StevenK
gjdenbesten schreef:Leuk, maar omdat niet alle daken oranje (ipv rood) zijn, denk ik dat een echte zwart-wit leuker is. Of bijv maar 1 dak in kleur, dan blijft het wat spannender en hoef je niet eindeloos all daken af te speuren. Op het laatst zie je ze gemakkelijk over het hoofd,hoe groot ze ook vooraan in je beeld staan! Stom heh, maar zo gaat het. Je hersens willen gewoon niet meer meewerken :rof :P
Die vooraan ben ik niet vergeten, maar dat is een zwart dak dus vandaar dat het lijkt alsof ik die vergeten ben ;) maar bedankt voor alle reacties! Het is inderdaad heel erg een kwestie van smaak, ik vind het zo op zich wel leuk en ik dacht ik probeer eens wat anders, maar kan me voorstellen dat er veel zijn die het liever helemaal zwart/wit zien.

:foto

Geplaatst: 27 sep 2010 21:15
door Christiaan
Ik val in de categorie met mensen die dit soort bewerking leuk vinden :) vind het een leuke foto geworden, ik had alleen niet zo snel de daken op het achterste stuk van het eiland ook ingekleurd.