Pagina 1 van 1

Sloot uitgraven

Geplaatst: 01 okt 2010 15:10
door Christiaan
Ik had vanmiddag het idee om wat foto's te maken van koeien.. En ik kwam thuis met foto's van een graafmachine maar ach :rof Ze zijn hier in de sloten bezig de bodem uit te graven met een graafmachine. De graafmachine staat zoals te zien is op een ponton. Door de uitgebeten lucht vond ik hem niet echt genoeg voor een beoordeling.
Afbeelding
1/400
F4
Iso 200
70mm

Geplaatst: 01 okt 2010 15:14
door Charley
Ik blijf het altijd een apart gezicht vinden die grote machine op vaak van die kleine sloten. is inderdaad wat anders dan een koe. ;) De foto zelf doet me voor de rest niet zo veel. Maar ja daarom staat ie waarschijnlijk ook in ratjetoe :D

Geplaatst: 01 okt 2010 15:22
door Peter
Jammer dat je er geen HDR van heb gemaakt :)

Re:

Geplaatst: 01 okt 2010 17:07
door Christiaan
pdm_fotografie schreef:Jammer dat je er geen HDR van heb gemaakt :)
Had inderaad iets toe kunnen voegen aan de foto. Maarja het stonk zo erg dat ik daar niet aangedacht hebt (m'n denkvermogen werd spontaan aangetast :rof )

Geplaatst: 01 okt 2010 17:42
door Peter
Kom op zeg. Een beetje fotograaf :P


:rof