ben benieuwd wat jullie er van vinden?
is niks aan bewerkt of iets...








dank je !bobvanduin schreef:Nou, dat is in ieder geval gelukt, ik vind de compositie geslaagd, de regel van derden is juist toegepast en ook zit er een konijntje in de foto waar je blik naar toe wordt getrokken, jammer van de onscherpte.




ok ik ga het vandaag gelijk bekijken...Mendel schreef:Nooit verkleinen in photobucket, zoek eens op het web naar Picasa, of naar the Gimp, beide gratis fotobewerkingssoftware, waarmee je wel goed kan verkleinen en naverscherpen zodat we de kwalitieit kunnen zien die je gemaakte foto's wel hebben.

misschien moet je even naar de foto kijken die Mendel geplaatst heeft , de foto is namelijk in het echt wel scherpAkira schreef:Ja hij is echt heel erg onscherp. Dit soort landschapsfotos moeten eigenlijk van voor tot achter scherp zijn.
