Fotoforum
Het is 02 sep 2010 19:43



Fotografie in het nieuws,
begeleidende foto's niet groter dan 600 pixels aan langste zijde


Auteur Room for justice
 Room for justice
BerichtGeplaatst: 01 okt 2008 16:11 
Offline op het foto forum
Golden VIP
Avatar gebruiker

Berichten: 7936
Bezwaar bewerken: Nee
Geslacht: Vrouw
Afbeelding

Parallel met Corpus Delicti organiseert Advocaten Zonder Grenzen ROOM for JUSTICE, een tentoonstelling over Globalisering en justitie van 26 september tot 31 oktober 2008 in het Justitiepaleis te Brussel.

“ROOM for JUSTICE” creëert een ongewone ruimte binnen de muren van het Brusselse Justitiepaleis: zeven fotografen getuigen over de tragische dimensies van onze mondiale economie. In eenzelfde beweging tonen ze de kracht van de mens in zijn strijd om recht en gerechtigheid. “ROOM for JUSTICE” lanceert ook een directe oproep naar de hoofdspelers van het gerecht, meer bepaald de advocaten, opdat ook zij zich engageren en zich inzetten om de toegang tot recht en gerechtigheid voor allen te verbeteren.

Daarna reist de tentoonstelling rond in Europa en wordt zij voorgesteld in Justitiepaleizen in Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Groot-Brittannië.


Brusselse Justitiepaleis
Poelartplein 1, 1000 Brussel
26.09.2008 - 31.10.2008
Ma-Za : 9.00 u-17.00 u
Gratis toegang


Bron: asf.be


Omhoog
 Profiel op dit foto forum E-mail versturen via fotoforum  Persoonlijke fotografie website  
 
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op fotografie onderwerp  [ 1 bericht ] 


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 4 gasten



Algemeen | Fotobeoordeling | Projecten | Diversen | Foto apparatuur en software | Markt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB.nl Vertaling

 

  RSS Feed