Pagina 1 van 1
patronen
Geplaatst: 26 feb 2011 21:39
door Willem Bever
Een foto uit Zeewolde die wat mij betreft ging over patronen. Toen ik de foto wilde maken kwamen er net een paar AH medewerkers met een rij winkelwagentjes langs.

Geplaatst: 26 feb 2011 21:51
door Lianne
Ik vind de AH medewerkers storen op de foto en nemen eigenlijk de aandacht weg (voor mij dan althans) van de rest van de foto. Ik denk dat de foto beter tot zijn recht was gekomen met een close-up
Geplaatst: 26 feb 2011 22:00
door Willem Bever
Hoi Lianne,
O.K.
Zelf vind ik de AH medewerkers juist wat toevoegen met hun rij karren. Ik zie daar namelijk ook een patroon in.
groeten Willem
Re: patronen
Geplaatst: 26 feb 2011 22:57
door Mendel
An sich geen slechte plaat, mooi gebouw met mooie lijnen en vlakken. De AH-medewerkers storen mij niet zo veel, sign of the times.
Had wel zelf wat meer zebrapad laten zien, voor spanning en opbouw.
Re: patronen
Geplaatst: 27 feb 2011 01:00
door momentum60
Waarom geen detail opname van de groene en oranje muur met de ramen....?
Zie daar iets meer in....
Geplaatst: 27 feb 2011 14:39
door kan
Als het om de patronen gaat mist de foto zijn doel, m.i..
Kijk je naar de totale plaat is het niet meer als een kiek.
Krijgt de foto de txt:
AH medewerkers duwen de CAO in de juiste richting.
Dan... ja dan spreekt de foto wel.
Re: patronen
Geplaatst: 27 feb 2011 16:43
door flipjetiel44
Ben het wel eens met de geuite kritiek.
Hinkt nu op 2 gedachten, de harde (gebouw)architectuur en de zachte (karrenduwers) architectuur.
Was vlgs mij wel geslaagd als de winkelreclame niet zo dominant aanwezig was.
dus een flink stuk voetgangersoversteekplaats (dank Mendel) de CAO-vechters (dank kan) en de geveltjes.
flipje
Re:
Geplaatst: 27 feb 2011 19:25
door Akira
Willem Bever schreef:
Zelf vind ik de AH medewerkers juist wat toevoegen met hun rij karren. Ik zie daar namelijk ook een patroon in.
Toch denk ik dat je beter had kunnen kiezen, of de medewerkers met de karretjes, of de patronen / gekleurde gevels.
Als je bij het nemen van de foto niet kiest hou je vaak een plaat over waarbij de aandacht van de kijker tussen verschillende items moet worden verdeeld wat de kracht van de plaat niet ten goede komt.
Geplaatst: 27 feb 2011 21:03
door Willem Bever
Tjonge wat een reacties allemaal...
Zelf verkeerde ik in de veronderstelling een aardige foto met allerlei patronen te hebben. De winkelkarren waren niet gepland maar het tafereeltje ontvouwde zich voor mijn ogen toen ik daar aan het fotograferen was. Ik moest dus snel besluiten, zonder wijdse overwegingen over winkelreclames of slogans of ik de 2 winkelmedewerkers met de rij karren in de foto wilde opnemen.
Nogmaals dat leek mij op dat moment wel aardig maar volgens de gecombineerde fotokennis van de reaguurders heb ik me blijkbaar helaas vergist.
Re: patronen
Geplaatst: 01 mar 2011 19:17
door fm0099
ALs je er nog eens komt, probeer dan een close-upfoto van de raampjes (bovenste gedeelte). Lijkt mij super.
Re: patronen
Geplaatst: 04 mar 2011 20:46
door gpauwen
Willem,
ik wil niet als een soort schoolmeester klinken...maar: je plaatst een foto in de rubriek 'beoordelingen', dan moet je er van uitgaan dat je kritiek krijgt, dat wil je volgens mij toch ook ? Mensen geven hun meningen, het zijn geen veroordelingen, het zijn suggesties. Dat is nu eenmal het risiko dat je neemt als je iets aan een breed publiek laat zien, er zal kritiek komen...