Pagina 1 van 1

Bij in vlucht

Geplaatst: 09 apr 2011 11:36
door duckie
Ik zat gisteren in de tuin, en er kwamen steeds bijen voorbij die dan even bleven hangen om weer door te vliegen. Een uur lang ongeveer hetzelfde doen. Net alsof het de luchtmacht was die een bepaalde vliegbeweging aan het oefenen was. Ik denk ook dat ook deze dieren oefenen :) Na een tijdje maar even snel de camera gepakt en gehoopt om een paar van die bijen net boven onze stoelen vast te leggen.
Dat lijkt makkelijker dan gedaan. Van de 17 foto's was deze de beste.

Echter om dat de bij van achteren is gefotografeerd en er uiteraard gecropt moest worden ivm 200mm en geen macro lens, doe ik hem maar in ratjetoe.

Afbeelding

Re: Bij in vlucht

Geplaatst: 09 apr 2011 11:38
door Gemini
Bijen vertellen elkaar met vlieggedrag waar honing te vinden is; hoe ver en in welke richting enzo. En ook andere dingen geloof ik. Waren ze vast druk mee.

Dit is een gevalletij van BIJna!!:DD

Re: Bij in vlucht

Geplaatst: 09 apr 2011 11:38
door Mendel
Waar gaat ie heen, zo hoog in de lucht?

Naar zijn vrienden om te vertellen over de lekkernijen die hij gevonden heeft?

Is leuk maar ook frusterend om te doen :D

Re: Bij in vlucht

Geplaatst: 09 apr 2011 19:05
door Gotchas
Vind het bijzonder knap gedaan en dat met een 200mm :D

Re: Bij in vlucht

Geplaatst: 09 apr 2011 20:31
door sjinouck
leuk zeg! :upc

ik geloof dat er ergens een fotograaf is, die zich hierin gespecialiseerd heeft, fotoopa..


https://www.google.nl/url?sa=t&source=w ... G_23Gfsttg" onclick="window.open(this.href);return false;