Pagina 1 van 1
Stereofoto's verbluffend eenvoudig!!
Geplaatst: 31 aug 2011 16:09
door AndreaZ
Mensen, ik had geen idee dat het zó simpel was! En je hebt er ook helemaal geen aparte hardware voor nodig.
1. Maak de eerste foto vanaf statief. verplaats het statief plm. 10 cm. maak de tweede foto
2. Lees beide foto's in photoshop...drie muisklikken... klaar!
En zo'n

brilletje

koop je online al voor 99 cent. kijk maar in google.
Onderstaande foto's maken heeft meer tijd gekost aan uploaden bij photobucket en photodrome dan dat het tijd kostte om de kiek te maken en de bewerking te doen. Het is écht zo simpel!!
En studeren is helemaal niet nodig. Ik heb naar een filmpje van 1 minuut gekeken op youtube om er achter te komen waar ik op moest klikken.
Hier zijn twee plaatjes uit de achtertuin :

Geplaatst: 31 aug 2011 16:21
door Lein
zijn die brilletjes ook voor n schappelijke prijs in de winkel verkrijgbaar? Op internet bestellen betekent dus meer verzendkosten dan dat het product kost haha. Ben zo benieuwd hoe dit eruit ziet:)
Geplaatst: 31 aug 2011 18:00
door dhldhldhl
Heb net deze besteld
https://www.dealextreme.com/p/re-useabl ... sses-41565 ben al mn papieren versies kwijt

Geplaatst: 31 aug 2011 18:30
door AndreaZ
@lein je hebt wel gelijk, maar waar praten we over? Ga jij naar de andere kant van de stad fietsen om een euro uit te sparen? Ik hou elke dag al een paar euro over op de fotorolletjes die ik niet hoef te kopen. gna gna.
Voor de twijfelaars: op dit forum staan een stuk of 100 dergelijke foto's. Dus als je je spaarvarkentje sloopt om aan 99 cent + verzendkosten te komen, dan heb je straks wél iets om naar te kijken. En ik wil wedden dat je het dan zelf ook een keer wilt proberen. Precies zoals Mingus zegt. Eenvoudiger kan haast niet!
Geplaatst: 31 aug 2011 21:44
door dhldhldhl
Maar dan krijg je geen 3D effect...
Geplaatst: 31 aug 2011 23:29
door dhldhldhl
Ja oke, dat kan inderdaad

Re:
Geplaatst: 01 sep 2011 09:55
door Lein
AndreaZ schreef:@lein je hebt wel gelijk, maar waar praten we over? Ga jij naar de andere kant van de stad fietsen om een euro uit te sparen? Ik hou elke dag al een paar euro over op de fotorolletjes die ik niet hoef te kopen. gna gna.
Voor de twijfelaars: op dit forum staan een stuk of 100 dergelijke foto's. Dus als je je spaarvarkentje sloopt om aan 99 cent + verzendkosten te komen, dan heb je straks wél iets om naar te kijken. En ik wil wedden dat je het dan zelf ook een keer wilt proberen. Precies zoals Mingus zegt. Eenvoudiger kan haast niet!
true! Ik ben gewoon ondanks mijn 29 jaar niet echt meegegroeid in het internetshoppen...op de een of andere manier gaat daar bij mij altijd iets mis met bestellen of bezorgen..I've been jinxed denk ik;)
Geplaatst: 01 sep 2011 12:02
door Niels
even een domme vraag van mijn kant! Maar waarom moet ik een dure tv kopen, als ik op mijn scherm wel zo een foto kan bekijken. kunnen ze films dan niet op deze wijze maken?
Geplaatst: 01 sep 2011 13:14
door dhldhldhl
Dat doen ze af en toe, maar het is niet echt fijn kijken met zo'n rood/cyaan brilletje, en de kleuren zijn ook niet zo top...