Pagina 1 van 1

New York City

Geplaatst: 26 jan 2012 16:59
door MattScape
Afgelopen december voor de 4e keer naar New York City geweest. Fantastische stad waar je nooit uitgekeken (en uitgefotografeerd) raakt! Hieronder een aantal van mijn HDR foto's.

Foto's zijn genomen met een Nikon D90. De lenzen die ik heb gebruikt zijn de Sigma 10-20 en de Nikkor 18-105

1 Top of The Rock
Afbeelding

2 Central Park vanaf Top of the Rock
Afbeelding

3 World Trade Center Memorial
Afbeelding

4 Downtown Manhattan
Afbeelding

5 Brooklyn Bridge
Afbeelding

6 Central Park
Afbeelding

7 Flatiron Building
Afbeelding

Geplaatst: 26 jan 2012 17:19
door Moofnor
Die eerste, wauw.
Mooie kleuren, en een uitzicht alsof je de kromming van de aarde bijna kunt zien.
Staat alleen wel erg scheef

De tweede vind ik minder, central park laat voor mij een oninteressante grote vlek zien in de foto. Wel weer dezelfde mooie kleuren.

Derde twijfel ik over, de onderkant vind ik sterk, maar de gebouwen op de achtergrond lijden mij te veel af...

Vierde had ik willen zien zonder de brug op de voorgrond, skyline is wel erg mooi daar.

Vijfde is ook een mooie, symmetrie en zwartwit doen het hier goed.

De laatste past niet bij de rest, is een prachtige foto die los hoort te staan van de stedelijke foto's die er boven staan. Samen met de eerste wel de mooiste foto uit het rijtje^^

Geplaatst: 26 jan 2012 17:28
door Eugg
Die eerste inderdaad :up! Ik denk dat ik het scheve eigenlijk wel wat toevoegen aan de foto!
Over de laatste ben ik het een met Moofnor
:up

Geplaatst: 26 jan 2012 17:37
door Henry
Voor mij is de eerste ook de mooiste van deze mooie serie :up
De kleuren van de rest vind ik ietsje te ver opgevoerd.

Geplaatst: 26 jan 2012 17:53
door MattScape
Bedankt voor de complimenten, mijn favoriet is ook absoluut nummer 1. Zoals Eugg al aangeeft vind ik het scheve idd iets toevoegen aan de foto. Wat betreft de foto van Central Park; hij past idd niet helemaal bij de serie maar wilde een impressie geven van New York en dan mag je Central Park niet weglaten :)

Heb nog een foto aan de serie toegevoegd van het Flatiron Building.

Re: New York City

Geplaatst: 26 jan 2012 17:58
door Mendel
Sterke platen, je standpunten zijn of spectaculair zoals bij de eerste twee, ofwel goed uitgekiend zie de platen drie tot en met vijf en zes.

Kan genieten van deze beelden, commentaren of opbouwende kritiek zijn niet meteen evident, je hebt techniek goed in de vingers.

Bewerkingen zijn sterk, alleen bij de vierde ben je voor mij persoonlijk iets uitgeschoten, blauw voor mij aldaar erg hard.

Bij de zevende had je van mij aan onderzijde wat meer ruimte met weg hebben mogen laten zien, voelt nu ietsjes krap daar.

Derde vindt ik de sterkste, mooie opbouw van dit beeld, met de namen van de slachtoffers vooraan, de diepte in over de watervallen, met de gebouwen daarachter. Is een sterke symetrische plaat, zou hem dan ook nog even rechtzetten, nu springt het 2 a 3 graden uit het lood hier enigzins in het oog :)

Geplaatst: 26 jan 2012 17:59
door Henry
Nr 7 vind ik ook een mooie :up

Re: New York City

Geplaatst: 26 jan 2012 18:21
door albertus
de eerste 3 spreken mij het meeste aan en sluiten mi ook het meest aan op de titel :D
sterke bewerking en goed uitgekiende standpunten.

de 6e vindt ik ook wel fraai maar had deze denkik in een appart topic gepost :upc

Geplaatst: 26 jan 2012 20:24
door FrenchBull19
die eerste foto !!! prachtig !!!

Geplaatst: 26 jan 2012 22:59
door broud
prachtige serie! ik ben zelf 1 keer naar NYC geweest en was meteen verkocht. Je kan er blijven rondlopen en fotograferen.

Re: New York City

Geplaatst: 27 jan 2012 14:28
door Bas
Wauww dit is echt een hele mooie serie! :D

Re: New York City

Geplaatst: 27 jan 2012 18:31
door Industrial63
1 , 5 en 7 prachtplaten , vind alleen de nabewerking niet lekker , kleuren passen niet op 1 of andere manier.

Geplaatst: 31 jan 2012 23:35
door MattScape
Industrial63 schreef:1 , 5 en 7 prachtplaten , vind alleen de nabewerking niet lekker , kleuren passen niet op 1 of andere manier.
Thanks! Tja de één vind de bewerking gaaf en de ander niet. Ik snap denk ik wel wat je bedoelt.. De kleuren zijn wat aangezet maar dat vind ik juist wel wat hebben. Zal bij m'n volgende HDR bewerkingen eens wat kritischer hiernaar kijken :)

Geplaatst: 03 feb 2012 19:25
door Arno1
Mijn top 3:
3
5
7

Vanwege standpunt en compositie.

Arno

Re: New York City

Geplaatst: 03 feb 2012 19:34
door Gotchas
Fraaie serie:
-eerst staat voor mijn smaak wat te scheef voor het mooie
-nummertje 2 doet me meteen denken aan CSI-NY :D
-de derde vind ik erg fraai, bewerking past perfect bij het onderwerp en de compo is lekker strak
-in foto 4 vind ik het stalen gevaarte te veel het beeld verstoren en in de weg zitten
-nummero 5 is ook weer een hele fraaie, goed standpunt en mooie strakke symmetrie.Zit nog wel wat sporen van het recht trekken. Onderin en helemaal rechts heb je langs het kader een zwartrandje ;)
-foto 6 vind ik de minste uit de reeks, vind de bewerking het landschap geen goed doen
-de laatste komt mooi over in zwart/wit maar lijkt wat scheef te staan naar links en is onder vrij krap :)

Geplaatst: 04 feb 2012 11:10
door nikkor
Heel mooie reeks. :up Maar ik heb hoogtevrees. ;)