Pagina 1 van 1

Speciaal voor alle CS4-helpers.............

Geplaatst: 02 mar 2012 18:38
door Jo
Ik heb me op glad ijs begeven om een foto op een voor mij ongewone wijze aan een PS behandeling te onderwerpen.
Een aantal forumleden hebben een prachtige voorzet gegeven. Tot dusverre kopte ik steeds naast ......

Nu was het raak. Of het resultaat in het doel belandt...................????????? :blush :blush :blush


Afbeelding


Update 1

Afbeelding

origineel

Afbeelding

Vinden jullie het resultaat voor een eerste keer geslaagd?

Jo ;)

Re: Speciaal voor alle CS4-helpers.............

Geplaatst: 02 mar 2012 18:46
door Lydia
Hey Jo, ik heb geen ervaring met ps maar ik vind de foto de gebruikte kleuren schitterend :up

Groetjes Lydia

Re: Speciaal voor alle CS4-helpers.............

Geplaatst: 02 mar 2012 22:00
door Bas
Ja erg mooi! ;)

Re: Speciaal voor alle CS4-helpers.............

Geplaatst: 03 mar 2012 10:25
door wilw
Jo, het spijt me maar ik ben er niet kapot van. Geen idee wat je allemaal gedaan hebt maar die rare softe plekken her en der met opvallende overgangen naar scherp komen op mij heel onnatuurlijk over en niet passend bij de karaktervolle "natturlijke" kop van de hond

Re: Speciaal voor alle CS4-helpers.............

Geplaatst: 03 mar 2012 10:35
door AJL
voor mij kan die bewerking; mooi resultaat :upc

Re: Speciaal voor alle CS4-helpers.............

Geplaatst: 03 mar 2012 23:46
door Jo
Bedankt voor de reacties tot nu toe! :) :) :)

@Wil: Omdat ik de foto niet bij dieren geplaatst heb maar in manipulaties mag je m.i. niet meer het argument onnatuurlijk noemen, want natuurlijk dat zijn manipulaties nooit!!!!!!
Ik vond het origineel niet spannend genoeg om hem in de rubriek dieren te plaatsen, maar ik zag wel mogelijkheden met deze plaat.
Ik heb de laatste tijd wat hulp gehad betreffende CS4 van Frans en Mingus en heb e.e.a. in praktijk gebracht.
Wat ik hoofdzakelijk gedaan heb, is gewerkt met aanpassingslagen en laagmaskers.
Ik heb gaussiaanse blur als hoofduitgangspunt genomen en later dit weer deels weggepoetst.
Om e.e.a. te verduidelijken plaats ik de manipulatie zonder kader en tevens de originele foto.
Misschien dat Mingus en Frans ook nog wat kwijt willen..................... :blush :blush :blush

Jo ;)

Re: Speciaal voor alle CS4-helpers.............

Geplaatst: 04 mar 2012 00:03
door wilw
Mss een beetje op het verkeerde been gezet door het onderwerp. Stond de hond in een of ander "out of space' landschap .... maar omdat het een manipulatie is vind ik hem niet beter bij het onderwerp passen of mooier worden ;).
Overigens kun je manipulaties volgens mij heel natuurlijk doen lijken hoor

Geplaatst: 04 mar 2012 08:34
door Henry
Ik sluit me bij Wilw aan dat ik de toegepaste burring in zijn kop niet zo mooi vind. Eigenlijk spreekt het origineel mij wel aan... :blush

Geplaatst: 04 mar 2012 14:15
door Frans
zal ook even reageren.
mijn bijdrage was gericht op curven en kleur.
kleur en contrast zien er prima uit jo.
blurren van contouren is niet zo mijn ding. ben ook heel erg voor experimenteren. dus laat je niet ontmoedigen.
photoshop is fun.

Re: Speciaal voor alle CS4-helpers.............

Geplaatst: 04 mar 2012 14:24
door Jo
Zoals ik zelf al aangaf:
Ik vond het origineel minder spannend en wilde wat experimenteren met hetgeen ik me eigen gemaakt had binnen CS4.
Je moet het dus meer zien als een oefening. Zelf vind ik het resultaat interessanter dan het origineel.
Maar dat is natuurlijk persoonlijk.
Ik blijf mijn best doen........... :blush :blush
Bedankt voor alle reacties!!!!! :) :) :) :)

Jo ;) ;)

Geplaatst: 04 mar 2012 14:39
door Wim
heb er al verschillende keeren naar gekeken.
update vind ik beter alleen de grote blur vlek in het midden tussen zijn ogen en zijn neus stoort mij nog.
oefening baart kunst jo.

Re: Speciaal voor alle CS4-helpers.............

Geplaatst: 04 mar 2012 23:07
door Jo
Dank je Wim!!! :) :)
Oefening zal zeker kunst baren............. :rof
Wat ik heb geprobeerd is om alleen de gepigmenteerde delen(in dit geval de ogen en de punt van de neus scherp te laten.
Ikheb zelf nog eens goed gekeken en kan me wel vinden in jouw commentaat tav de blurvlek tussen oog en neus.

Jo ;) ;)