Pagina 1 van 1

Spookrijder in Lotus

Geplaatst: 11 apr 2012 02:00
door helsen
230mm f16 1/180 iso200 Mvg, Eddy
Afbeelding

Re: Spookrijder in Lotus

Geplaatst: 11 apr 2012 11:08
door momentum60
Hmmm, weet het niet.....
Maar ergens spreekt ie mij toch wel weer aan.....

Re: Spookrijder in Lotus

Geplaatst: 11 apr 2012 15:59
door Christiaan
Hmm ik weet het wel, vind het een mooie scherpe plaat. Auto lijkt op je af te komen doordat ie schuin (op een heuveltje?) geplaatst is. Enige waar ik een beetje over twijfel zijn de duinen aan de zijkant.

Re: Spookrijder in Lotus

Geplaatst: 11 apr 2012 18:10
door Gotchas
Hij is wat recht toe recht aan, maar doordat hij zo lekker tegen de omgeving afsteekt blijf ik er naar kijken en dat terwijl ik auto's alleen maar handig vind om van A naar B te komen ;)

Geplaatst: 11 apr 2012 21:02
door jeroenk
Een mooie...maar had er graag een bestuurder in gezien om dit beeld kracht bij te zetten :)

Re: Spookrijder in Lotus

Geplaatst: 12 apr 2012 00:08
door Ron62
Staat er goed op. :upc
Maar ik vraag me ook af of ie in 't midden van de weg[dus zonder duinen] niet mooier geweest was en die bestuurder van Jeroen is idd. misschien ook wel wat. ;)
Gotchas schreef:en dat terwijl ik auto's alleen maar handig vind om van A naar B te komen ;)
Deze is niet echt handig.......ten eerste is de in- en uit-stap een hele toer en heel veel boodschappen kun je er ook niet in kwijt. :rof
Daarentegen, als je er eenmaal in zit dan stuurt 't als een kart en kun je de bochten nemen met een snelheid waarbij je met de meeste auto's niet goed weg zou komen.

Ik vind 't echt een schitterende auto zo'n Exige. :yes