Idd een erg fraaie , met sowieso beter licht dan ik destijds had. Zou m tikje donkerder maken , maar das natuurlijk smaak.
@Frans , niet geschoten is altijd mis...toch?
Strak opgebouwd, fijn bewerkt, aangename plaat wat mij betreft.
@Frans, ik kan Marcel zijn redenatie wel volgen. Ik herken het zelf ook als vlinderaar, hoewel dat natuurlijk iets volstrekt anders is. Het gaat echter vaak om zeer kwetsbare plekken, waarvan je liever hebt dat er zo weinig mogelijk mensen komen. Vanzelfsprekend gun je mensen veel en zou je de soort / het gebied aan zoveel mogelijk mensen laten zien, maar er lopen te vaak een paar rotte appels tussen die leefgebied te veel verstoren. Dit zal bij het urbexen niet anders zijn.
Heeft niks met de hoeveelheid te maken. Ik spendeer uren in het zoeken naar locaties, dan ga ik ze niet zomaar weggeven als ik ze eindelijk gevonden heb.