Pagina 1 van 1

De bollen II

Geplaatst: 27 sep 2015 08:50
door Paula Loonen
Afbeelding

Re: De bollen II

Geplaatst: 27 sep 2015 18:23
door petervaneekelen
Ik vond je vorige bollen wat krachtiger ogen, ondanks de asymmetrie die niet iedereen leek te bevallen (mij wel). In deze foto doet de linkerkant wat afbreuk aan het beeld, wat nu wat gewoner overkomt.

Re: De bollen II

Geplaatst: 27 sep 2015 18:58
door Geert
Ik vind het toch weer een strakke heldere plaat met een fraaie belichting en een scherpte om U tegen te zeggen :super

Gr. Geert

Geplaatst: 27 sep 2015 19:42
door Henry
Deze spreekt mij minder aan. Komt op mij over als een foto die vele amateur-fotografen maken maar het bij thuiskomst net niet blijkt te zijn. Ik sluit me bij Peter aan door links het raam er vanaf te snijden om er toch nog iets bijzonders van te maken.

Re: De bollen II

Geplaatst: 27 sep 2015 19:46
door Mendel
Smaken verschillen :rof

Deze spreekt mij juist veel meer aan. Iets mindere dieptewerking misschien, maar de rustige vlakken met de bollen met standpunt dat rust bewaart zorgt voor een sterk beeld, met voor mij een aangenamere opbouw dan je vorige... :)

Geplaatst: 27 sep 2015 20:56
door Paula Loonen
Ha, zoveel mensen zoveel meningen. Het raam heb ik hier echt meegenomen omdat het voor mij wezenlijk deel uitmaakt van de wand en het materiaal dat hier echt overal op deze wand gebruikt is. Rechts had ik er nog wel wat bij willen hebben, maar daar stond een houten infobalie. Die wilde ik er niet op hebben.
Het raam eraf halen is voor mij hier geen optie omdat het dan voor mij het juist net niet is :) En een deel spiegelen is ook heel moeilijk omdat de bollen niet symmetriscvh verdeeld zijn rond de opening van de gang. :)

Re: De bollen II

Geplaatst: 27 sep 2015 21:02
door Erik Symoens
Ook deze vind ik een fraaie plaat.....de haakse inzet van de balustrade tegenover de muur en dan de diepte van de gang maakt deze opname sterk.......de inox bollen zijn hier uiteraard het pluspunt van de opname..... :upc :upc