Foam viert recordbezoek Avedon tentoonstelling

Fotografie in het nieuws,
begeleidende foto's niet groter dan 600 pixels langste zijde
Forumregels
Fotografie in het nieuws,
begeleidende foto's niet groter dan 600 pixels aan langste zijde
Gebruikersavatar
Wendy
Lid
Lid
Berichten: 8553
Lid geworden op: 09 mar 2008 17:21
Bezwaar bewerken: Nee
Geslacht: Vrouw
Contacteer:

Foam viert recordbezoek Avedon tentoonstelling

Bericht Geplaatst:

Foam viert recordbezoek Avedon tentoonstelling

De opening op 12 februari was al een goed voorbode, ruim 1600 bezoekers verdrongen zich voor de ingang van Foam om de tentoonstelling Richard Avedon - Photographs 1946-2004 te komen zien. De rij die voor het pand aan de Keizersgracht staat is sindsdien niet meer verdwenen.

Inmiddels zijn ruim 75.000 bezoekers de tentoonstelling komen bezichtigen. Daarmee is de tentoonstelling de succesvolste fototentoonstelling van Nederland van de afgelopen jaren. Het werk van Avedon is nog te zien tot en met woensdag 13 mei 2009.

Breakfast with Avedon
Om te vieren dat de tentoonstelling zoveel belangstelling trekt en om geïnteresseerden die het werk van Avedon nog niet hebben gezien de kans te bieden alsnog te komen, zal Foam de laatste 3 dagen van de tentoonstelling extra lang open zijn.

Op 11, 12 en 13 mei is Foam open vanaf 08.00 uur 's ochtends.
Voor € 9,00 krijgen bezoekers niet alleen een entreekaartje maar ook een ontbijt in het Foam_café èn een gratis rondleiding (aanvang 8.30 uur).

Lees hier meer over de tentoonstelling.

Bron: Fotografie.nl
Omhoog Profiel Website Foto's
Plaats reactie

Terug naar “Nieuws”