Pagina 1 van 1
Abstrakt Rotterdam
Geplaatst: 03 apr 2017 10:07
door CoonArt

1 - Tunnel in de buurt van het Sonneveld huis

2 - Trappenhuis Sonneveld huis

3 - Trappenhuis Sonneveld huis

4 - Onderzijde Erasmusbrug
Als je van abstrakt houdt...

Geplaatst: 03 apr 2017 17:48
door Harry
Ik houdt wel van abstract en deze serie spreekt me zeker aan. De standpunten zijn prima gezien. Jammer vind ik dan dat het technisch niet fijn is afgewerkt. Het is echt de moeite waard om je in photoshop te verdiepen. Zelfs met een basiskennis is daar zoveel winst te behalen..Verbetering van contrast / scherpte/ helderheid en curves. Ik kijk dat altijd na en stuur dat zn bij. In deze foto 's wat kleinigheden als opmerking:Bij nr 1 een grote vlek op het plafond die daar niet echt hoort (?) bij nr 4 helemaal rechtzetten, dat hoort mi bij zo' n strakke plaat. gr Harry
Re: Abstrakt Rotterdam
Geplaatst: 03 apr 2017 18:44
door Fotosmurf
Ik volg Harry want die heeft er verstand van.

Geplaatst: 06 apr 2017 19:38
door Arno1
Voor mij is dit je beste serie. Goed gezien!
Arno
Geplaatst: 09 apr 2017 22:48
door Henry
Een hele mooie serie.

Ik denk dat de serie het ook heel goed zal doen in z/w.
Re:
Geplaatst: 09 apr 2017 23:00
door CoonArt
Henry schreef:Een hele mooie serie.

Ik denk dat de serie het ook heel goed zal doen in z/w.
Effuh kijkuhhh....
Hmmmmmm........
Geplaatst: 09 apr 2017 23:07
door Harry
Dit is te makkelijk. Een goede omzetting vraagt wel wat meer ... Gr. Harry
Re: Abstrakt Rotterdam
Geplaatst: 09 apr 2017 23:38
door fran
Ik vind het op zich een mooie serie. De vlek waar Harry op wijst zit trouwens ook in foto 2. Het lijkt mij een sensor vlek.
Ik ben het met Harry eens vwb de afwerking. Het is echt de moeite waard om een goed nabewerkings programma te hebben en te gebruiken, dat kan een wereld van verschil maken.
Je omzeting naar zwart wit is voor mij te recht toe recht aan en daardoor te gijzig, hier valt veel meer uit te halen.
Redelijk wat puntjes van kritiek maar puntjes waar je makkelijk aan ken werken. De basis is goed en dat is in principe het belangrijkste.
Geplaatst: 09 apr 2017 23:43
door xafke
Je hebt oog voor dit soort werk.
Verder volg ik met de comments.
Probeer dit fijn te slijpen.