Pagina 1 van 1

Kinderfantasie: op avontuur in de woestijn

Geplaatst: 30 apr 2017 22:10
door nancy_kelpie
Afbeelding
Ik twijfel een beetje of hij zo af is of dat ik er nog iets aan zou doen... maar voor nu is hij af :) Ik denk dat ik me beter kan focussen op eerst eens een betere foto maken en dan die als basis nemen. Dit was in de speeltuin, zonder poseren, dus camera ook op automatische stand.

Ook bedacht ik me de bewerking pas achteraf... heel jammer, anders had ik ook een paar foto's kunnen nemen waarbij ik zand omhoog schopte, om wat golven te maken. Dan heeft het zand meteen de juiste kleur, volgt het de echte natuurwetten en heeft het de juiste achtergrond... helaas.

En hierbij het origineel (rechts wel afgeknipt, daar staan kindjes die ik niet ken):
Afbeelding

Re: Kinderfantasie: op avontuur in de woestijn

Geplaatst: 30 apr 2017 23:10
door petervaneekelen
Ik heb best lang naar je foto(-bewerking) zitten kijken, dat is al een compliment op zichzelf. Interessant idee, best wel origineel. En je bent je eigen criticus, ook goed. Complimenten, ga zo door.

Geplaatst: 01 mei 2017 09:11
door Frans
Een mooi voorbeeld van mixed media.
Je hebt het zelf al gezegd wat beter kan.
Sluit me geheel aan bij Peter.

Geplaatst: 01 mei 2017 09:22
door Henry
Je hebt van een onscherpe foto toch nog iets unieks en moois weten te maken.

Geplaatst: 02 mei 2017 14:36
door pdc
Leuk gedaan.

Re: Kinderfantasie: op avontuur in de woestijn

Geplaatst: 02 mei 2017 17:26
door AJL
petervaneekelen schreef:Ik heb best lang naar je foto(-bewerking) zitten kijken, dat is al een compliment op zichzelf. Interessant idee, best wel origineel. En je bent je eigen criticus, ook goed. Complimenten, ga zo door.
Ik deel die mening
Die cactus op die manier wringt wat......

Voor een mooie manipulatie moet je best vooraf een idee hebben.....of zoals u.....je een foto op een locatie......nu moet je terug gaan en een foto maken op :
* een goed moment zodat het idee versterkt
* en de omstandigheden beter

In u geval zou een sterk bewolkte dag beter zijn

Geplaatst: 02 mei 2017 18:09
door nancy_kelpie
Bedankt iedereen!

Welke cactus wringt wat? Of gewoon überhaupt de tekeningen?

Als ik een keer terug ga en het bewolkt is kan ik proberen een nieuwe foto te maken. Ik zou een kleine nep-cactus van de Action mee kunnen nemen (laatst paar gezien die in je jaszak passen) en die vlak voor de lens houden en dus met m'n voeten wat golven schoppen.

Maar ja, dan zal je zien dat er geen vriendje mee is en dochter geen interesse heeft in dat speeltoestel... ik vond de houdingen van de 2 hier wel erg leuk.

Zaterdag naar de Apenheul, volgens mij wordt het dan wel een bewolkte dag... ik zal dan eens oefenen!

Re: Kinderfantasie: op avontuur in de woestijn

Geplaatst: 02 mei 2017 18:31
door AJL
Je moet uw kinderen sturen in dit geval zodat één van de 2 zo wijst met de vinger :proost


PS: en de camera verticaal houden of horizontaal zodat het gebouw recht staat

Re:

Geplaatst: 03 mei 2017 14:47
door pdc
nancy_kelpie schreef:... met m'n voeten wat golven schoppen.
Ik kan begrijpen dat je het zo realistisch mogelijk wilt doen. ;)

Maar je kan ook stof (rook/wolken) met een penseel toevoegen.
Zo een brush sets kan je gratis downloaden op deviantart.com
Ik ben zo vrij geweest om met je foto aan de slag te gaan.
Afbeelding
Dit snel voorbeeld is gemaakt met het Xplosion Brush set.
Soms (veel eigenlijk) moet je het penseel nog een beetje aanpassen bij de voorinstellingen.
Bij "Vormdynamiek" zeker de "Hoek" zodat het penseel na iedere klik gaat draaien.
Daardoor bekomt men willekeurige vormen, af en toe eens een andere kleur kiezen en op meerdere lagen werken.

Geplaatst: 03 mei 2017 16:31
door nancy_kelpie
Oeps, gebouw niet recht was me nog helemaal niet opgevallen.

Pdc, ziet er goed uit die brush! De huidige stofwolk heb ik ook met brushes gemaakt, maar misschien had onderin nog iets meer gekunt.

Ik heb via Marktplaats een stapel fotografie tijdschriften gekocht en volgende maand vakantie, dus ik heb wat te doen! :)