Pagina 1 van 1
xxxx
Geplaatst: 08 jun 2018 11:00
door Harry
Re: xxxx
Geplaatst: 08 jun 2018 18:29
door petervaneekelen
Al een paar keer gekeken; moeilijke foto. Het deel wat de foto moet maken (de onderkant) is te rommelig met de grillige schaduw en de weerspiegeling in het balkon (?) om daadwerkelijk als blikvanger te kunnen fungeren. Als ik alleen naar de rechterkant van de foto kijk meen ik je bedoeling wel te begrijpen.
Geplaatst: 08 jun 2018 20:37
door Matthijs
Voor mij is dit een topper, en de beveiligingscamera maakt het geheel af!

Geplaatst: 09 jun 2018 07:23
door Gerda-F
Ik denk dat ik het zonder de zware schaduw mooier zou vinden.
Zodat de weerspiegeling beter uitkomt.
De camera is inderdaad een mooi/belangrijk detail.
Maar ik weet natuurlijk niet hoe de situatie daar is en of dat op een bepaald moment mogelijk zou zijn.
Geplaatst: 09 jun 2018 13:03
door Harry
Dank voor het meekijken. Ik heb geprobeerd om de onderkant wat minder donker te maken, er wat af te halen (maar dan valt ook de camera weg of staat niet mooi in de compositie) Ik heb besloten hem zo te laten. De camera vind ik mooi maar ook het contrast tussen onder en boven. Ik had geen andere mogelijkheden Gerda, het was vrij stijl omhoog. @ Matthijs: dank je. Gr. Harry
Geplaatst: 11 jun 2018 15:24
door Petah
De negatieve invloed van de zware schaduw is al genoemd. De foto vind ik wel fraai, door de gekozen compositie met als positieve aandachttrekker natuurlijk de spion beneden!
Geplaatst: 11 jun 2018 19:51
door Harry
Dank voor je reactie Peter.

Gr. Harry