Ik rij altijd langs een stuk bouwgrond als ik naar mijn werk ga en deze staat al een tijdje helemaal vol met klaprozen. Vandaag eindelijk eens de tijd genomen om ze op de plaat te zetten! Het wemelde er van de hommels, die zich tegoed deden aan de nectar.
Mooi, lekker fris, fijne compo en de hommel geeft de plaat net dat beetje meer Alleen vind ik de bokeh links onder in de plaat ietsje onrustig kijken, zeg maar als je de foto in vieren zou verdelen dan dat gedeelte links onder.
Prachtig Voor mij is dit meer dan een plaat van een bloemetje en een bijtje. Is voor mij meer een mooi landschapsplaatje en minder een standaard macro(kunstje) waar we hier op dit forum vele voorbeelden van voorbij zien komen. Vrolijke & frisse kleuren spreken mij ook erg aan.