Pagina 1 van 1
One day I'll fly away (Randy Crawford)
Geplaatst: 09 mar 2019 13:52
door fran
Model, Fawnya
Parachute dress Ontwerp Alice Andrews Designs.
Geplaatst: 09 mar 2019 14:10
door Frans
Fraaie dress met mooie kleur en licht.
Had van mij beeldvullender in beeld gemogen.
Geplaatst: 09 mar 2019 14:32
door Dennismulder55
Wauw, mooi hoor! Model fraai geplaatst en fijne kleurtinten. De leegte spreekt mij juist wel aan
Re: One day I'll fly away (Randy Crawford)
Geplaatst: 09 mar 2019 15:11
door Daniel Doyen
Ik volg Frans, voor mij is het model hier 20 % of 30 % te vergroten in het beeld...het leegte gevoel ga
je nog steeds bewaren, ben ik 100 % zeker van
DD.

Re: One day I'll fly away (Randy Crawford)
Geplaatst: 09 mar 2019 16:24
door AJL
Oooohhhh.....heerlijke foto zoals hij nu is

Re: One day I'll fly away (Randy Crawford)
Geplaatst: 09 mar 2019 18:12
door Jo
Geplaatst: 09 mar 2019 20:16
door Henry
Prachtig beeld!
Hele mooie kleuren.
Re: One day I'll fly away (Randy Crawford)
Geplaatst: 09 mar 2019 20:45
door Fotosmurf
Heel fraai beeld Fran, mooie kleuren.

Re: One day I'll fly away (Randy Crawford)
Geplaatst: 09 mar 2019 21:13
door petervaneekelen
Het bloed kruipt waar het niet gaan kan he, leuk dat je toch nog die 4 dagen Algarve gedaan hebt, ben benieuwd naar de rest.
Bij deze foto heb ik het gevoel dat je model meer bezig was voor je Engelse vriendin dan voor jou, of dat je niet in de weg wilde lopen. Wat ik wel geweldig vind is de fijne doortekening in alle partijen terwijl er toch heel veel licht is. Mooi.
P.S. Randy Crawford ... zou er dan toch muziek zijn speciaal bedoeld voor jongens of voor meisjes?

Re: One day I'll fly away (Randy Crawford)
Geplaatst: 09 mar 2019 23:49
door fran
Dank voor de leuke reacties.
@Frans en Daniel, voor mij zou het croppen het wegvliegen idee afzwakken. Het is niet als een portret bedoeld maar meer als een figuur in de wijdsheid.
@Peter, het is een Engelse vriend

, en ze was niet met hem bezig. We schieten in principe niet tergelijker tijd. Een staat meestal op wacht ivm het naakt zijn. Het is expres onder deze hoek geschoten om het wegvliegen te suggereren. Het waren 4 leuke dagen maar toch niet iets wat ik alleen maar wil doen. Met een goed model schiet je makkelijk heel veel goede foto's zonder dat je er heel veel moeite voor hoeft te doen. Het vinden van lokaties en welke props te gebruiken daar gaat de meeste tijd inzitten.
Geplaatst: 09 mar 2019 23:54
door xafke
Heel mooi!
Naar mijn persoonlijke smaak zou ik dit ook iets croppen. Ik snap je idee wel hoor.
Als fotograaf moet je vooral jouw ding doen!
Er zijn veel modellen die mij ook vragen om dit soort beelden te maken waarbij ze minder prominent in beeld komen en waar de omgeving voor meer interactie zorgt.