Pagina 1 van 1
~Eliana~
Geplaatst: 05 sep 2020 17:04
door Annemie
Vandaag Eliana voor de eerste keer voor mijn lens gehad, wat een mooie meid. Ik heb ook eens geprobeerd om in mijn studio 1 softbox te gebruiken aan de linkse kant en ik heb ook gebruik gemaakt van naturel licht. Ik ben zeer blij met het resultaat.
Fijn weekend iedereen!

Geplaatst: 05 sep 2020 23:03
door mrJanneman
Het afgeplatte haar vind ik niet zo mooi staan.
Verder is het een geweldige plaat geworden en ja, mooi model
Re: ~Eliana~
Geplaatst: 05 sep 2020 23:25
door Maarten
Mooie foto! Fraaie blik ook

Geplaatst: 05 sep 2020 23:51
door ixus58
Mooi het contact van Eliana naar de lens. Verder mooie pose en een zachte zelfverzekerde blik.
Aangenaam portret.....!
Geplaatst: 06 sep 2020 06:56
door Ronald Jan 70
Elina staat er erg mooi op.
Geplaatst: 06 sep 2020 12:48
door Annemie
Bedankt iedereen
Judith, bedankt voor het compliment. Belichting blijft voor mij vaak een moeilijk punt, maar ik probeer dan vaak te experimenteren. En ik had eens gezien dat het leuk is om 1 softbox met naturel licht te combineren en het pakt inderdaad goed uit.
De huid, daar kan ik je wel in volgen, maar vond het mooi uitkomen met haar make up op haar wangen

Geplaatst: 06 sep 2020 16:30
door ppp
Mooi hoor ( en mooie dame) het effect van het natural light zie ik niet. Kwam dat uit dezelfde richting als de softbox?
Re: ~Eliana~
Geplaatst: 06 sep 2020 17:18
door fran
Mooi portret.
Als ik de foto analyseer denk ik dat de softbox vrij hoog staat en iets links van jou, het is bijna butterfly lighting. Het natuurlijk licht komt denk ik van links voor ons gezien. Dat geeft het mooie iets donkerder deel op haar linker gezichtsdeel waardoor er diepte ontstaat.
Geplaatst: 06 sep 2020 22:09
door Annemie
De softbox staat redelijk hoog inderdaad, het natuurlijk licht komt van achter mij van het grote raam.