Pagina 1 van 1
¨ Winter ¨
Geplaatst: 23 nov 2020 10:07
door Daniel Doyen
Re: ¨ Winter ¨
Geplaatst: 23 nov 2020 13:05
door petervaneekelen
Passende pose en toning, en het weglopen van de scherpte naar onderen oogt wat vreemd maar niet onaangenaam. Ik heb wel wat moeite met haar linkeroog wat me teveel uit haar hoofd komt. Prachtig model weer!
Re: ¨ Winter ¨
Geplaatst: 23 nov 2020 13:37
door Tony
een heel mooi portret

ook de tint kan me wel smaken

Geplaatst: 23 nov 2020 20:32
door Ronald Jan 70
Mooie foto ook ik vond het weg lopen van de scherpte onder wat vreemd , vraag waarom?
Re: ¨ Winter ¨
Geplaatst: 24 nov 2020 10:17
door Daniel Doyen
Bedankt dames en heren voor de reacties !
Mooie foto ook ik vond het weg lopen van de scherpte onder wat vreemd , vraag waarom ?
Mijn vraag is dan: waarom niet ?
Vele actuele fotografen ( en ik bedoel hier niet speciaal Photodrome ) houden zich alleen aan standaard technieken, zorgen dat hun fotos goed passen aan wat andere ( fotografen ) verwachten, en gaan zo nooit buiten de lijntjes iets fotograferen.
Waarom niet eens gebruik maken van een tilt shift lens ? waarom niet eens een reeksje maken met een Lensbaby ? ( tweede hands vind je deze lenzen ook trouwens ).
Het is gewoon fun, je leert er van bij, en opent andere visies...
Deze lenzen hebben wel een iets stijlere leercurve dan een een gewoon doorsnee lens
Op zeker spelen en geen disco's nemen blijft waarschijnlijk voor velen de norm ?
Typisch hier op Photodrome zie ik eigenlijk alleen Henk die technische en originele uitdagingen aangaat,
met zijn onder andere wetplate fotografie.
Origineel en creatief kan dus ook zonder photoshop ( ik heb niets tegen Photoshop en dergelijke ). Maar straight out of the lens is ook leuk
DD.

Geplaatst: 24 nov 2020 17:10
door Annemie
Ik denk ook dat dit weer puur om smaak gaat. Ik vind het een mooie foto, zeer mooi model en een hele mooie blik. Maar ik ben ook geen fan van de waas.
Soms experimenteer je, maar dan word ook vaak de bal mis geslagen, maar zo leren we, niet? En ik zeg niet dat je hier de bal hebt mis geslagen hé voor alle duidelijkheid
Maar ik duid op mezelf, ik probeer heel vaak uit mijn comfortzone te stappen, maar het pakt vaak niet goed uit. Maar ach, het is leuk

Re: ¨ Winter ¨
Geplaatst: 24 nov 2020 18:03
door Maarten
Fraaie foto!
Geen problemen hoor met het experimenteren en eens naar wat anders te kijken dan het "perfecte plaatje"! Het perfecte plaatje bestaat in mijn ogen overigens niet. Ook niet wanneer alles aan de "regels" voldoet
